CLEAN WORKS S.R.L.

CLEAN WORKS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41118390, Nr. Reg. Com. J2019002040125. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9610 - Prelucrarea si conservarea pestelui, crustaceelor si molustelor. Societatea a fost înființată la data de 15 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT MINTIU GHERLII COM. MINTIU GHERLII, G MINTIU GHERLII, NR.313. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CLEAN WORKS S.R.L.
CUI
41118390
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002040125
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 mai 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT MINTIU GHERLII COM. MINTIU GHERLII, G MINTIU GHERLII, NR.313
Cod CAEN
9610
Domeniu de activitate
Prelucrarea si conservarea pestelui, crustaceelor si molustelor

Situații financiare

În 2025, CLEAN WORKS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 158.883 lei, un profit net de 32.639 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 34.614 lei2020 · Cifra de afaceri: 35.855 lei2021 · Cifra de afaceri: 20.037 lei2022 · Cifra de afaceri: 33.756 lei2023 · Cifra de afaceri: 45.789 lei2024 · Cifra de afaceri: 46.739 lei2025 · Cifra de afaceri: 158.883 lei2019 · Profit net: 22.481 lei2020 · Profit net: 10.438 lei2021 · Profit net: 13.511 lei2022 · Profit net: 6.502 lei2023 · Profit net: 5.410 lei2024 · Profit net: 850 lei2025 · Profit net: 32.639 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 34.614 lei20192020: 35.855 lei20202021: 20.037 lei20212022: 33.756 lei20222023: 45.789 lei20232024: 46.739 lei20242025: 158.883 lei159 mii2025
Profit net lei
2019: 22.481 lei20192020: 10.438 lei20202021: 13.511 lei20212022: 6.502 lei20222023: 5.410 lei20232024: 850 lei20242025: 32.639 lei33 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CLEAN WORKS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 158.883 lei în creștere față de 2024 32.639 lei în creștere față de 2024 17.531 lei în creștere față de 2024 20.969 lei 57.096 lei 60.534 lei 2 în creștere față de 2024
2024 46.739 lei în creștere față de 2023 850 lei în scădere față de 2023 11.009 lei în creștere față de 2023 8.249 lei 30.655 lei 27.895 lei 1
2023 45.789 lei în creștere față de 2022 5.410 lei în scădere față de 2022 3.657 lei în creștere față de 2022 15.369 lei 15.332 lei 27.044 lei 1
2022 33.756 lei în creștere față de 2021 6.502 lei în scădere față de 2021 2.511 lei în creștere față de 2021 15.031 lei 9.114 lei 21.634 lei 1
2021 20.037 lei în scădere față de 2020 13.511 lei în creștere față de 2020 82 lei în scădere față de 2020 — 15.214 lei 15.132 lei 1
2020 35.855 lei în creștere față de 2019 10.438 lei în scădere față de 2019 6.994 lei în creștere față de 2019 — 40.113 lei 33.119 lei 1
2019 34.614 lei 22.481 lei 2.865 lei 381 lei 25.165 lei 22.681 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare