SAVART EYE S.R.L.

Inactivă fiscal din 1 septembrie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

SAVART EYE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41118519, Nr. Reg. Com. J2019006429401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 15 mai 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR NERVA TRAIAN, NR.27-33, BIROU NR. 6, SC.B, ET.1. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 1 septembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SAVART EYE S.R.L.
CUI
41118519
Stare
Inactivă fiscal din 1 septembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J2019006429401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 mai 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR NERVA TRAIAN, NR.27-33, BIROU NR. 6, SC.B, ET.1
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2025, SAVART EYE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 10.716 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 34.316 lei2020 · Cifra de afaceri: 58.580 lei2021 · Cifra de afaceri: 17.527 lei2022 · Cifra de afaceri: 56.819 lei2023 · Cifra de afaceri: 113.589 lei2024 · Cifra de afaceri: 28.118 lei2019 · Profit net: −12.015 lei2020 · Profit net: 16.407 lei2021 · Profit net: 10.585 lei2022 · Profit net: 38.146 lei2023 · Profit net: 31.667 lei2024 · Profit net: 4.416 lei2025 · Profit net: −10.716 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 34.316 lei20192020: 58.580 lei20202021: 17.527 lei20212022: 56.819 lei20222023: 113.589 lei114 mii20232024: 28.118 lei28 mii2024
Profit net lei
2019: −12.015 lei−12 mii20192020: 16.407 lei20202021: 10.585 lei20212022: 38.146 lei38 mii20222023: 31.667 lei20232024: 4.416 lei20242025: −10.716 lei−11 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SAVART EYE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −10.716 lei în scădere față de 2024 106.349 lei în scădere față de 2024 885 lei 183.599 lei 78.135 lei —
2024 28.118 lei în scădere față de 2023 4.416 lei în scădere față de 2023 139.179 lei în creștere față de 2023 1.510 lei 226.519 lei 88.850 lei —
2023 113.589 lei în creștere față de 2022 31.667 lei în scădere față de 2022 120.598 lei în creștere față de 2022 2.136 lei 202.896 lei 84.434 lei 1
2022 56.819 lei în creștere față de 2021 38.146 lei în creștere față de 2021 88.998 lei în creștere față de 2021 2.761 lei 139.004 lei 52.767 lei —
2021 17.527 lei în scădere față de 2020 10.585 lei în scădere față de 2020 55.377 lei în scădere față de 2020 3.386 lei 66.551 lei 14.560 lei —
2020 58.580 lei în creștere față de 2019 16.407 lei în creștere față de 2019 58.622 lei în scădere față de 2019 4.010 lei 58.187 lei 3.975 lei 0 în scădere față de 2019
2019 34.316 lei −12.015 lei 68.806 lei 9.655 lei 47.336 lei −11.815 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare