CO2YOUNG VOGUE S.R.L.

CO2YOUNG VOGUE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 43236456, Nr. Reg. Com. J2020001377264. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7411 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 26 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. REVOLUŢIEI, NR.30, AP.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CO2YOUNG VOGUE S.R.L.
CUI
43236456
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001377264
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 octombrie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. REVOLUŢIEI, NR.30, AP.1
Cod CAEN
7411
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, CO2YOUNG VOGUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.442 lei, un profit net de 1.905 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii−5 mii05 mii10 mii15 mii2020202120222023202420252023 · Cifra de afaceri: 14.607 lei2025 · Cifra de afaceri: 10.442 lei2020 · Profit net: 899 lei2021 · Profit net: 198 lei2022 · Profit net: −6.754 lei2023 · Profit net: 1.169 lei2024 · Profit net: 1.356 lei2025 · Profit net: 1.905 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 14.607 lei15 mii20232025: 10.442 lei10 mii2025
Profit net lei
2020: 899 lei20202021: 198 lei20212022: −6.754 lei−7 mii20222023: 1.169 lei20232024: 1.356 lei20242025: 1.905 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CO2YOUNG VOGUE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 10.442 lei 1.905 lei în creștere față de 2024 3.748 lei în scădere față de 2024 2 lei 2.719 lei −1.027 lei —
2024 — 1.356 lei în creștere față de 2023 3.927 lei în scădere față de 2023 — 995 lei −2.932 lei —
2023 14.607 lei 1.169 lei în creștere față de 2022 6.435 lei în scădere față de 2022 — 2.147 lei −4.288 lei —
2022 — −6.754 lei în scădere față de 2021 14.170 lei în creștere față de 2021 — 8.713 lei −5.457 lei —
2021 — 198 lei în scădere față de 2020 3.265 lei în creștere față de 2020 — 4.562 lei 1.297 lei —
2020 — 899 lei 1.746 lei 102 lei 2.192 lei 1.099 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare