HUZA C&C PHARM CONSULT S.R.L.

Radiată din 31 decembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

HUZA C&C PHARM CONSULT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 43236472, Nr. Reg. Com. J26/1379/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7490 - Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 26 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. PRINCIPALĂ, NR.444, cod poștal 547565. Societatea este radiată din data de 31 decembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
HUZA C&C PHARM CONSULT S.R.L.
CUI
43236472
Stare
Radiată din 31 decembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J26/1379/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 octombrie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. PRINCIPALĂ, NR.444
Cod poștal
547565
Cod CAEN
7490
Domeniu de activitate
Alte activitati profesionale, stiintifice si tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2024, HUZA C&C PHARM CONSULT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 5.573 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 24.370 lei2021 · Cifra de afaceri: 147.709 lei2022 · Cifra de afaceri: 167.121 lei2023 · Cifra de afaceri: 197.580 lei2020 · Profit net: 23.403 lei2021 · Profit net: 134.585 lei2022 · Profit net: 155.911 lei2023 · Profit net: 147.122 lei2024 · Profit net: −5.573 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 24.370 lei20202021: 147.709 lei20212022: 167.121 lei20222023: 197.580 lei198 mii2023
Profit net lei
2020: 23.403 lei20202021: 134.585 lei20212022: 155.911 lei156 mii20222023: 147.122 lei20232024: −5.573 lei−6 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru HUZA C&C PHARM CONSULT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −5.573 lei în scădere față de 2023 14.100 lei în creștere față de 2023 — 30.491 lei 16.391 lei 0 în scădere față de 2023
2023 197.580 lei în creștere față de 2022 147.122 lei în scădere față de 2022 10.719 lei în creștere față de 2022 — 222.901 lei 212.182 lei 1
2022 167.121 lei în creștere față de 2021 155.911 lei în creștere față de 2021 4.950 lei în scădere față de 2021 101 lei 204.692 lei 199.843 lei 1
2021 147.709 lei în creștere față de 2020 134.585 lei în creștere față de 2020 5.167 lei în creștere față de 2020 222 lei 149.765 lei 144.820 lei —
2020 24.370 lei 23.403 lei 1.331 lei 344 lei 24.590 lei 23.603 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare