CONFORT MYA SAL S.R.L.

CONFORT MYA SAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 41016284, Nr. Reg. Com. J17/894/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4778 - Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 19 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. OLTULUI, NR.43, BL.E5, SC.2, ET.3, AP.36. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONFORT MYA SAL S.R.L.
CUI
41016284
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/894/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 aprilie 2019
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. OLTULUI, NR.43, BL.E5, SC.2, ET.3, AP.36
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4778
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, CONFORT MYA SAL S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 63.021 lei2020 · Cifra de afaceri: 162.719 lei2021 · Cifra de afaceri: 151.772 lei2022 · Cifra de afaceri: 43.345 lei2019 · Profit net: −1.588 lei2020 · Profit net: 20.672 lei2021 · Profit net: 6.885 lei2022 · Profit net: −15.043 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 63.021 lei20192020: 162.719 lei163 mii20202021: 151.772 lei20212022: 43.345 lei43 mii2022
Profit net lei
2019: −1.588 lei20192020: 20.672 lei21 mii20202021: 6.885 lei20212022: −15.043 lei−15 mii20222023: 0 lei20232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru CONFORT MYA SAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 3.913 lei — 15.039 lei 11.126 lei —
2024 — 0 lei 3.913 lei — 15.039 lei 11.126 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 3.913 lei — 15.039 lei 11.126 lei —
2022 43.345 lei în scădere față de 2021 −15.043 lei în scădere față de 2021 3.913 lei în scădere față de 2021 — 15.039 lei 11.126 lei 1
2021 151.772 lei în scădere față de 2020 6.885 lei în scădere față de 2020 15.309 lei în creștere față de 2020 — 41.478 lei 26.169 lei 1
2020 162.719 lei în creștere față de 2019 20.672 lei în creștere față de 2019 10.739 lei în scădere față de 2019 — 30.023 lei 19.284 lei 1
2019 63.021 lei −1.588 lei 14.044 lei — 12.656 lei −1.388 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare