MUNTEANU IULY MMC S.R.L.

MUNTEANU IULY MMC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 41016250, Nr. Reg. Com. J2019000889179. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 19 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, SAT BALINTEŞTI COM. BEREŞTI-MERIA, STR. CHINEJII, NR.131, cod poștal 807037. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MUNTEANU IULY MMC S.R.L.
CUI
41016250
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000889179
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 aprilie 2019
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, SAT BALINTEŞTI COM. BEREŞTI-MERIA, STR. CHINEJII, NR.131
Cod poștal
807037
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, MUNTEANU IULY MMC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 270.160 lei, un profit net de 37.847 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 78.583 lei2020 · Cifra de afaceri: 105.881 lei2021 · Cifra de afaceri: 119.954 lei2022 · Cifra de afaceri: 128.230 lei2023 · Cifra de afaceri: 192.749 lei2024 · Cifra de afaceri: 247.056 lei2025 · Cifra de afaceri: 270.160 lei2019 · Profit net: 20.364 lei2020 · Profit net: 11.318 lei2021 · Profit net: 13.057 lei2022 · Profit net: 10.896 lei2023 · Profit net: 9.098 lei2024 · Profit net: −2.254 lei2025 · Profit net: 37.847 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 78.583 lei20192020: 105.881 lei20202021: 119.954 lei20212022: 128.230 lei20222023: 192.749 lei20232024: 247.056 lei20242025: 270.160 lei270 mii2025
Profit net lei
2019: 20.364 lei20192020: 11.318 lei20202021: 13.057 lei20212022: 10.896 lei20222023: 9.098 lei20232024: −2.254 lei−2 mii20242025: 37.847 lei38 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MUNTEANU IULY MMC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 270.160 lei în creștere față de 2024 37.847 lei în creștere față de 2024 11.126 lei în scădere față de 2024 54.112 lei 57.540 lei 100.526 lei 1
2024 247.056 lei în creștere față de 2023 −2.254 lei în scădere față de 2023 34.743 lei în creștere față de 2023 52.191 lei 45.231 lei 62.679 lei 1
2023 192.749 lei în creștere față de 2022 9.098 lei în scădere față de 2022 3.971 lei în scădere față de 2022 37.834 lei 31.070 lei 64.933 lei 1
2022 128.230 lei în creștere față de 2021 10.896 lei în scădere față de 2021 9.128 lei în creștere față de 2021 22.137 lei 42.826 lei 55.835 lei 1
2021 119.954 lei în creștere față de 2020 13.057 lei în creștere față de 2020 308 lei în scădere față de 2020 12.954 lei 32.293 lei 44.939 lei 1
2020 105.881 lei în creștere față de 2019 11.318 lei în scădere față de 2019 2.964 lei în creștere față de 2019 2.309 lei 32.537 lei 31.882 lei 1
2019 78.583 lei 20.364 lei 2.654 lei 0 lei 23.218 lei 20.564 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare