CONTAS AUTOMOBILE S.R.L.

CONTAS AUTOMOBILE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 39053299, Nr. Reg. Com. J2018000284278. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4671 - Comert cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi si al produselor derivate. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, SAT CUT COM. DUMBRAVA ROŞIE, STR. TEIULUI, NR.30A, cod poștal 617187. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CONTAS AUTOMOBILE S.R.L.
CUI
39053299
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000284278
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 martie 2018
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, SAT CUT COM. DUMBRAVA ROŞIE, STR. TEIULUI, NR.30A
Cod poștal
617187
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4671
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi si al produselor derivate

Situații financiare

În 2025, CONTAS AUTOMOBILE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 575.242 lei, o pierdere netă de 7.968 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 82.930 lei2019 · Cifra de afaceri: 252.986 lei2020 · Cifra de afaceri: 242.601 lei2021 · Cifra de afaceri: 92.524 lei2022 · Cifra de afaceri: 94.176 lei2023 · Cifra de afaceri: 244.610 lei2024 · Cifra de afaceri: 534.213 lei2025 · Cifra de afaceri: 575.242 lei2018 · Profit net: −23.199 lei2019 · Profit net: 30.886 lei2020 · Profit net: 980 lei2021 · Profit net: −31.636 lei2022 · Profit net: −17.267 lei2023 · Profit net: −16.492 lei2024 · Profit net: −2.683 lei2025 · Profit net: −7.968 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 82.930 lei'182019: 252.986 lei'192020: 242.601 lei'202021: 92.524 lei'212022: 94.176 lei'222023: 244.610 lei'232024: 534.213 lei'242025: 575.242 lei575 mii'25
Profit net lei
2018: −23.199 lei'182019: 30.886 lei31 mii'192020: 980 lei'202021: −31.636 lei−32 mii'212022: −17.267 lei'222023: −16.492 lei'232024: −2.683 lei'242025: −7.968 lei−8 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CONTAS AUTOMOBILE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 575.242 lei în creștere față de 2024 −7.968 lei în scădere față de 2024 246.309 lei în scădere față de 2024 37.519 lei 142.412 lei −66.378 lei —
2024 534.213 lei în creștere față de 2023 −2.683 lei în creștere față de 2023 315.122 lei în scădere față de 2023 168.214 lei 88.498 lei −58.410 lei —
2023 244.610 lei în creștere față de 2022 −16.492 lei în creștere față de 2022 388.380 lei în creștere față de 2022 268.422 lei 64.231 lei −55.727 lei —
2022 94.176 lei în creștere față de 2021 −17.267 lei în creștere față de 2021 212.422 lei în creștere față de 2021 139.249 lei 33.938 lei −39.235 lei 1
2021 92.524 lei în scădere față de 2020 −31.636 lei în scădere față de 2020 128.058 lei în creștere față de 2020 35.156 lei 70.934 lei −21.968 lei 1
2020 242.601 lei în scădere față de 2019 980 lei în scădere față de 2019 120.266 lei în creștere față de 2019 92.760 lei 37.173 lei 9.667 lei 1
2019 252.986 lei în creștere față de 2018 30.886 lei în creștere față de 2018 97.075 lei în scădere față de 2018 — 105.762 lei 8.687 lei 1
2018 82.930 lei −23.199 lei 168.492 lei 48.553 lei 97.740 lei −22.199 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare