MXM ART SACER S.R.L.

MXM ART SACER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39053230, Nr. Reg. Com. J26/416/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9003 - Activitati de creatie artistica. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BUJORULUI, NR.23, cod poștal 540091. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MXM ART SACER S.R.L.
CUI
39053230
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/416/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 martie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BUJORULUI, NR.23
Cod poștal
540091
Cod CAEN
9003
Domeniu de activitate
Activitati de creatie artistica

Situații financiare

În 2025, MXM ART SACER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 884.830 lei, un profit net de 42.301 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 723.151 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.530.081 lei2020 · Cifra de afaceri: 453.251 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.264.444 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.210.911 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.378.064 lei2024 · Cifra de afaceri: 608.802 lei2025 · Cifra de afaceri: 884.830 lei2018 · Profit net: 242.219 lei2019 · Profit net: 594.837 lei2020 · Profit net: 63.526 lei2021 · Profit net: 436.316 lei2022 · Profit net: 374.684 lei2023 · Profit net: 1.379.578 lei2024 · Profit net: −214.061 lei2025 · Profit net: 42.301 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 723.151 lei'182019: 1.530.081 lei'192020: 453.251 lei'202021: 1.264.444 lei'212022: 1.210.911 lei'222023: 2.378.064 lei2,4 mil.'232024: 608.802 lei'242025: 884.830 lei885 mii'25
Profit net lei
2018: 242.219 lei'182019: 594.837 lei'192020: 63.526 lei'202021: 436.316 lei'212022: 374.684 lei'222023: 1.379.578 lei1,4 mil.'232024: −214.061 lei−214 mii'242025: 42.301 lei42 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MXM ART SACER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 884.830 lei în creștere față de 2024 42.301 lei în creștere față de 2024 188.430 lei în creștere față de 2024 128.531 lei 105.698 lei 47.321 lei 9 în scădere față de 2024
2024 608.802 lei în scădere față de 2023 −214.061 lei în scădere față de 2023 114.238 lei în scădere față de 2023 194.141 lei 360.864 lei 371.689 lei 10
2023 2.378.064 lei în creștere față de 2022 1.379.578 lei în creștere față de 2022 206.030 lei în scădere față de 2022 253.651 lei 1.331.779 lei 1.379.818 lei 10
2022 1.210.911 lei în scădere față de 2021 374.684 lei în scădere față de 2021 276.174 lei în creștere față de 2021 376.701 lei 273.646 lei 374.924 lei 10 în scădere față de 2021
2021 1.264.444 lei în creștere față de 2020 436.316 lei în creștere față de 2020 150.765 lei în creștere față de 2020 1.875 lei 586.092 lei 437.202 lei 11 în scădere față de 2020
2020 453.251 lei în scădere față de 2019 63.526 lei în scădere față de 2019 74.279 lei în scădere față de 2019 5.932 lei 411.282 lei 342.992 lei 12 în scădere față de 2019
2019 1.530.081 lei în creștere față de 2018 594.837 lei în creștere față de 2018 133.959 lei în creștere față de 2018 11.326 lei 717.888 lei 595.255 lei 15 în creștere față de 2018
2018 723.151 lei 242.219 lei 97.633 lei 4.040 lei 335.920 lei 242.419 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare