DORALIS RESIDENCE S.R.L.

Radiată din 15 aprilie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

DORALIS RESIDENCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43095845, Nr. Reg. Com. J23/4343/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 24 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. VOLUNTARI, NR.85, CAMERA NR. 1, cod poștal 077190. Societatea este radiată din data de 15 aprilie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DORALIS RESIDENCE S.R.L.
CUI
43095845
Stare
Radiată din 15 aprilie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J23/4343/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 septembrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. VOLUNTARI, NR.85, CAMERA NR. 1
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, DORALIS RESIDENCE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 6.551 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.202020212022202320242021 · Cifra de afaceri: 796.805 lei2023 · Cifra de afaceri: 236.567 lei2020 · Profit net: −18.293 lei2021 · Profit net: 567.261 lei2022 · Profit net: −140.086 lei2023 · Profit net: −447.935 lei2024 · Profit net: −6.551 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 796.805 lei797 mii20212023: 236.567 lei237 mii2023
Profit net lei
2020: −18.293 lei20202021: 567.261 lei567 mii20212022: −140.086 lei20222023: −447.935 lei−448 mii20232024: −6.551 lei−7 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru DORALIS RESIDENCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −6.551 lei în creștere față de 2023 54.199 lei în scădere față de 2023 1.208 lei 7.587 lei −45.404 lei —
2023 236.567 lei −447.935 lei în scădere față de 2022 98.648 lei în scădere față de 2022 2.609 lei 57.186 lei −38.853 lei 1
2022 — −140.086 lei în scădere față de 2021 805.310 lei în creștere față de 2021 532.514 lei 681.878 lei 409.082 lei 1
2021 796.805 lei 567.261 lei în creștere față de 2020 628.794 lei în scădere față de 2020 530.818 lei 647.144 lei 549.168 lei 1
2020 — −18.293 lei 769.239 lei 531.680 lei 219.466 lei −18.093 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare