FLORALDIN TRENDING CONSTRUCT S.R.L.

FLORALDIN TRENDING CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43095861, Nr. Reg. Com. J23/4336/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 24 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT GRĂDIŞTEA COM. GRĂDIŞTEA, STR. FIERĂRIEI, NR.8, cod poștal 077110. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FLORALDIN TRENDING CONSTRUCT S.R.L.
CUI
43095861
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/4336/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 septembrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT GRĂDIŞTEA COM. GRĂDIŞTEA, STR. FIERĂRIEI, NR.8
Cod poștal
077110
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, FLORALDIN TRENDING CONSTRUCT S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 134.110 lei2021 · Cifra de afaceri: 536.310 lei2020 · Profit net: 130.337 lei2021 · Profit net: 385.295 lei2022 · Profit net: −84.033 lei2023 · Profit net: −52.128 lei2024 · Profit net: −33.037 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 134.110 lei20202021: 536.310 lei536 mii2021
Profit net lei
2020: 130.337 lei20202021: 385.295 lei385 mii20212022: −84.033 lei−84 mii20222023: −52.128 lei20232024: −33.037 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru FLORALDIN TRENDING CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 109.609 lei — 24.644 lei −84.965 lei —
2024 — −33.037 lei în creștere față de 2023 109.609 lei în creștere față de 2023 — 24.644 lei −84.965 lei 1
2023 — −52.128 lei în creștere față de 2022 76.572 lei în scădere față de 2022 — 24.644 lei −51.928 lei 1 în scădere față de 2022
2022 — −84.033 lei în scădere față de 2021 121.840 lei în creștere față de 2021 1.796 lei 551.842 lei 431.798 lei 2 în creștere față de 2021
2021 536.310 lei în creștere față de 2020 385.295 lei în creștere față de 2020 46.133 lei în creștere față de 2020 8.198 lei 553.767 lei 515.832 lei 1
2020 134.110 lei 130.337 lei 3.905 lei — 134.442 lei 130.537 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare