ESTYTAM BUILDER RO S.R.L.

ESTYTAM BUILDER RO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 45706767, Nr. Reg. Com. J06/190/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 24 februarie 2022. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, LOC. CORMAIA ORŞ. SÂNGEORZ-BĂI, NR.21A, cod poștal 425301. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ESTYTAM BUILDER RO S.R.L.
CUI
45706767
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/190/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 februarie 2022
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, LOC. CORMAIA ORŞ. SÂNGEORZ-BĂI, NR.21A
Cod poștal
425301
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, ESTYTAM BUILDER RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 79.281 lei, o pierdere netă de 188.067 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii2023202420252023 · Cifra de afaceri: 290.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 83.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 79.281 lei2023 · Profit net: −74.658 lei2024 · Profit net: −278.824 lei2025 · Profit net: −188.067 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 290.000 lei290 mii20232024: 83.500 lei20242025: 79.281 lei79 mii2025
Profit net lei
2023: −74.658 lei20232024: −278.824 lei−279 mii20242025: −188.067 lei−188 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ESTYTAM BUILDER RO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 79.281 lei în scădere față de 2024 −188.067 lei în creștere față de 2024 672.358 lei în creștere față de 2024 1.298 lei 51.856 lei −619.204 lei 8 în scădere față de 2024
2024 83.500 lei în scădere față de 2023 −278.824 lei în scădere față de 2023 481.050 lei în creștere față de 2023 1.298 lei 48.615 lei −431.137 lei 9
2023 290.000 lei −74.658 lei 203.500 lei 1.120 lei 50.067 lei −152.313 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare