JONI BUILDING EXCLUSIVE S.R.L.

Dizolvată din 20 ianuarie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

JONI BUILDING EXCLUSIVE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 45706759, Nr. Reg. Com. J2022000194060. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 24 februarie 2022. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. SUBCETATE, NR.61C, AP.11, cod poștal 420132. Societatea este dizolvată din data de 20 ianuarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
JONI BUILDING EXCLUSIVE S.R.L.
CUI
45706759
Stare
Dizolvată din 20 ianuarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2022000194060
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 februarie 2022
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. SUBCETATE, NR.61C, AP.11
Cod poștal
420132
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, JONI BUILDING EXCLUSIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.588.722 lei, o pierdere netă de 852.931 lei și un număr mediu de 14 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2022202320242022 · Cifra de afaceri: 2.635.488 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.235.765 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.588.722 lei2022 · Profit net: 1.549.476 lei2023 · Profit net: 750.292 lei2024 · Profit net: −852.931 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 2.635.488 lei2,6 mil.20222023: 1.235.765 lei20232024: 1.588.722 lei1,6 mil.2024
Profit net lei
2022: 1.549.476 lei1,5 mil.20222023: 750.292 lei20232024: −852.931 lei−853 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru JONI BUILDING EXCLUSIVE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.588.722 lei în creștere față de 2023 −852.931 lei în scădere față de 2023 2.556.035 lei în creștere față de 2023 15.176 lei 2.238.460 lei −302.399 lei 14 în creștere față de 2023
2023 1.235.765 lei în scădere față de 2022 750.292 lei în scădere față de 2022 187.713 lei în scădere față de 2022 18.508 lei 919.737 lei 750.532 lei 2 în scădere față de 2022
2022 2.635.488 lei 1.549.476 lei 507.491 lei 49.105 lei 2.008.062 lei 1.549.676 lei 8

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare