FAMSRE CONSTRUCŢII S.R.L.

Inactivă fiscal din 8 august 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FAMSRE CONSTRUCŢII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41700958, Nr. Reg. Com. J29/2891/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 30 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. SLĂNIC, STR. DUZILOR, NR.2, cod poștal 106200. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 8 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FAMSRE CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI
41700958
Stare
Inactivă fiscal din 8 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J29/2891/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 septembrie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. SLĂNIC, STR. DUZILOR, NR.2
Cod poștal
106200
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2024, FAMSRE CONSTRUCŢII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 114.980 lei2020 · Cifra de afaceri: 0 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 79.929 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: −16.214 lei2022 · Profit net: 0 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 114.980 lei115 mii20192020: 0 lei20202021: 0 lei20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2019: 79.929 lei80 mii20192020: 0 lei20202021: −16.214 lei−16 mii20212022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru FAMSRE CONSTRUCŢII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei 0 lei 35.018 lei — 1.980 lei −33.038 lei —
2023 0 lei 0 lei 35.018 lei 0 lei 1.980 lei −33.038 lei 0 în scădere față de 2022
2022 0 lei 0 lei în creștere față de 2021 35.018 lei 0 lei 1.980 lei −33.038 lei 2 în creștere față de 2021
2021 0 lei −16.214 lei în scădere față de 2020 35.018 lei în creștere față de 2020 0 lei 1.980 lei −33.038 lei 0
2020 0 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 75 lei în scădere față de 2019 0 lei 174.531 lei 174.456 lei 0 în scădere față de 2019
2019 114.980 lei 79.929 lei 15.230 lei 435 lei 94.924 lei 80.129 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare