SIRDAN GRUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 41700834, Nr. Reg. Com. J35/3675/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 30 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, SAT PODENI COM. PODENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.7. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SIRDAN GRUP S.R.L.
- CUI
- 41700834
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/3675/2019
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 septembrie 2019
- Județ
- Mehedinți
- Sediul social
- JUD. MEHEDINŢI, SAT PODENI COM. PODENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.7
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7499
- Domeniu de activitate
- Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
Situații financiare
În 2025, SIRDAN GRUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 120.360 lei, o pierdere netă de 6.830 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 120.360 lei în scădere față de 2024 | −6.830 lei în scădere față de 2024 | 64.894 lei în scădere față de 2024 | 43.056 lei | 216.278 lei | 194.556 lei | 1 |
| 2024 | 213.625 lei în creștere față de 2023 | 28.243 lei în scădere față de 2023 | 89.209 lei în creștere față de 2023 | 66.611 lei | 223.984 lei | 201.386 lei | 1 |
| 2023 | 152.900 lei | 75.994 lei | 7.849 lei | 35.814 lei | 123.539 lei | 118.059 lei | 1 |
| 2022 | 152.900 lei în creștere față de 2021 | 75.994 lei în creștere față de 2021 | 7.849 lei în scădere față de 2021 | 35.814 lei | 123.539 lei | 118.059 lei | 1 |
| 2021 | 117.663 lei în creștere față de 2020 | −60 lei în scădere față de 2020 | 34.499 lei în creștere față de 2020 | 61.724 lei | 72.195 lei | 42.065 lei | 1 |
| 2020 | 88.435 lei în creștere față de 2019 | 35.892 lei în creștere față de 2019 | 18.106 lei în creștere față de 2019 | 82.742 lei | 61.020 lei | 42.125 lei | 1 |
| 2019 | 8.430 lei | 6.033 lei | 2.570 lei | — | 8.803 lei | 6.233 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
