FARCAS SPEDITION S.R.L.

Radiată din 7 aprilie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FARCAS SPEDITION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 42139676, Nr. Reg. Com. J06/56/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 22 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT CRAINIMĂT COM. ŞIEU-MĂGHERUŞ, NR.35, cod poștal 427298. Societatea este radiată din data de 7 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FARCAS SPEDITION S.R.L.
CUI
42139676
Stare
Radiată din 7 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J06/56/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 ianuarie 2020
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT CRAINIMĂT COM. ŞIEU-MĂGHERUŞ, NR.35
Cod poștal
427298
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, FARCAS SPEDITION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.073 lei, o pierdere netă de 17.528 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 105.427 lei2021 · Cifra de afaceri: 346.342 lei2022 · Cifra de afaceri: 282.052 lei2023 · Cifra de afaceri: 486.231 lei2024 · Cifra de afaceri: 657.628 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.073 lei2020 · Profit net: −9.453 lei2021 · Profit net: 25.689 lei2022 · Profit net: 29.690 lei2023 · Profit net: 100.380 lei2024 · Profit net: −25.636 lei2025 · Profit net: −17.528 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 105.427 lei20202021: 346.342 lei20212022: 282.052 lei20222023: 486.231 lei20232024: 657.628 lei658 mii20242025: 4.073 lei4 mii2025
Profit net lei
2020: −9.453 lei20202021: 25.689 lei20212022: 29.690 lei20222023: 100.380 lei100 mii20232024: −25.636 lei−26 mii20242025: −17.528 lei−18 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FARCAS SPEDITION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.073 lei în scădere față de 2024 −17.528 lei în creștere față de 2024 42.708 lei în scădere față de 2024 — 3.189 lei −39.519 lei 0 în scădere față de 2024
2024 657.628 lei în creștere față de 2023 −25.636 lei în scădere față de 2023 116.422 lei în creștere față de 2023 19.101 lei 74.925 lei −22.396 lei 3 în creștere față de 2023
2023 486.231 lei în creștere față de 2022 100.380 lei în creștere față de 2022 43.321 lei în scădere față de 2022 36.501 lei 118.730 lei 111.910 lei 2 în creștere față de 2022
2022 282.052 lei în scădere față de 2021 29.690 lei în creștere față de 2021 80.543 lei în scădere față de 2021 32.172 lei 79.301 lei 30.930 lei 1
2021 346.342 lei în creștere față de 2020 25.689 lei în creștere față de 2020 128.893 lei în creștere față de 2020 46.470 lei 98.859 lei 16.436 lei 1
2020 105.427 lei −9.453 lei 86.610 lei 60.903 lei 16.454 lei −9.253 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare