OCTARADIO S.R.L.

OCTARADIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 42139633, Nr. Reg. Com. J2020000086327. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 22 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, ORŞ. CISNĂDIE, STR. TINERETULUI, NR.4A, cod poștal 555300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OCTARADIO S.R.L.
CUI
42139633
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000086327
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 ianuarie 2020
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, ORŞ. CISNĂDIE, STR. TINERETULUI, NR.4A
Cod poștal
555300
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, OCTARADIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 288.733 lei, un profit net de 114.319 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 105.378 lei2021 · Cifra de afaceri: 95.412 lei2022 · Cifra de afaceri: 145.474 lei2023 · Cifra de afaceri: 170.057 lei2024 · Cifra de afaceri: 221.260 lei2025 · Cifra de afaceri: 288.733 lei2020 · Profit net: 90.789 lei2021 · Profit net: 78.142 lei2022 · Profit net: 121.620 lei2023 · Profit net: 108.393 lei2024 · Profit net: 125.238 lei2025 · Profit net: 114.319 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 105.378 lei20202021: 95.412 lei20212022: 145.474 lei20222023: 170.057 lei20232024: 221.260 lei20242025: 288.733 lei289 mii2025
Profit net lei
2020: 90.789 lei20202021: 78.142 lei20212022: 121.620 lei20222023: 108.393 lei20232024: 125.238 lei125 mii20242025: 114.319 lei114 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru OCTARADIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 288.733 lei în creștere față de 2024 114.319 lei în scădere față de 2024 198.408 lei în scădere față de 2024 160.440 lei 152.527 lei 114.559 lei 1
2024 221.260 lei în creștere față de 2023 125.238 lei în creștere față de 2023 227.821 lei în creștere față de 2023 206.318 lei 139.654 lei 125.478 lei 1
2023 170.057 lei în creștere față de 2022 108.393 lei în scădere față de 2022 53.554 lei în creștere față de 2022 — 162.187 lei 108.633 lei 1
2022 145.474 lei în creștere față de 2021 121.620 lei în creștere față de 2021 29.284 lei în scădere față de 2021 — 151.144 lei 121.860 lei 1
2021 95.412 lei în scădere față de 2020 78.142 lei în scădere față de 2020 32.854 lei în creștere față de 2020 1.354 lei 109.882 lei 78.382 lei —
2020 105.378 lei 90.789 lei 14.644 lei 4.605 lei 101.028 lei 90.989 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare