FERMA BRÂNZARI S.R.L.

FERMA BRÂNZARI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42500400, Nr. Reg. Com. J29/721/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0141 - Cresterea bovinelor de lapte. Societatea a fost înființată la data de 14 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT VÂLCĂNEŞTI COM. VÂLCĂNEŞTI, VÎLCĂNEŞTI, NR.566, cod poștal 107655. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FERMA BRÂNZARI S.R.L.
CUI
42500400
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/721/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 mai 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT VÂLCĂNEŞTI COM. VÂLCĂNEŞTI, VÎLCĂNEŞTI, NR.566
Cod poștal
107655
Cod CAEN
0141
Domeniu de activitate
Cresterea bovinelor de lapte

Situații financiare

În 2024, FERMA BRÂNZARI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 31.953 lei, o pierdere netă de 1.246 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20202022202320242022 · Cifra de afaceri: 40.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 113.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 31.953 lei2020 · Profit net: −2.428 lei2022 · Profit net: 36.227 lei2023 · Profit net: 37.567 lei2024 · Profit net: −1.246 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 40.000 lei20222023: 113.000 lei113 mii20232024: 31.953 lei32 mii2024
Profit net lei
2020: −2.428 lei−2 mii20202022: 36.227 lei20222023: 37.567 lei38 mii20232024: −1.246 lei−1 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru FERMA BRÂNZARI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 31.953 lei în scădere față de 2023 −1.246 lei în scădere față de 2023 52.274 lei în creștere față de 2023 123.886 lei 70.368 lei 141.980 lei —
2023 113.000 lei în creștere față de 2022 37.567 lei în creștere față de 2022 3.760 lei în creștere față de 2022 30.827 lei 116.159 lei 143.226 lei —
2022 40.000 lei 36.227 lei în creștere față de 2020 2.094 lei în scădere față de 2020 27.541 lei 80.212 lei 105.659 lei —
2020 — −2.428 lei 8.008 lei — 5.780 lei −2.228 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare