LUCA RETAIL CONSTRUCT S.R.L.

LUCA RETAIL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 42500370, Nr. Reg. Com. J10/328/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 14 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT BĂLTĂREŢI COM. ULMENI, STR. LALELELOR, NR.14, cod poștal 127646. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUCA RETAIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42500370
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J10/328/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 mai 2020
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT BĂLTĂREŢI COM. ULMENI, STR. LALELELOR, NR.14
Cod poștal
127646
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, LUCA RETAIL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 236.203 lei, o pierdere netă de 8.035 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 368 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.233 lei2023 · Cifra de afaceri: 264.555 lei2024 · Cifra de afaceri: 285.973 lei2025 · Cifra de afaceri: 236.203 lei2020 · Profit net: −3.294 lei2021 · Profit net: −130 lei2022 · Profit net: −3.490 lei2023 · Profit net: −16.030 lei2024 · Profit net: −7.726 lei2025 · Profit net: −8.035 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 368 lei20202022: 6.233 lei20222023: 264.555 lei20232024: 285.973 lei286 mii20242025: 236.203 lei236 mii2025
Profit net lei
2020: −3.294 lei20202021: −130 lei20212022: −3.490 lei20222023: −16.030 lei−16 mii20232024: −7.726 lei20242025: −8.035 lei−8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LUCA RETAIL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 236.203 lei în scădere față de 2024 −8.035 lei în scădere față de 2024 76.076 lei în creștere față de 2024 — 37.571 lei −38.505 lei 2
2024 285.973 lei în creștere față de 2023 −7.726 lei în creștere față de 2023 52.093 lei în creștere față de 2023 — 21.622 lei −30.471 lei 2
2023 264.555 lei în creștere față de 2022 −16.030 lei în scădere față de 2022 34.817 lei în creștere față de 2022 — 12.072 lei −22.745 lei 2
2022 6.233 lei −3.490 lei în scădere față de 2021 15.501 lei în creștere față de 2021 — 8.787 lei −6.714 lei —
2021 — −130 lei în creștere față de 2020 5.000 lei în scădere față de 2020 — 1.776 lei −3.224 lei —
2020 368 lei −3.294 lei 5.011 lei — 1.917 lei −3.094 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare