FILIO MĂCELĂRIE S.R.L.

FILIO MĂCELĂRIE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39329883, Nr. Reg. Com. J2018000984297. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4722 - Comert cu amanuntul al carnii si al produselor din carne, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 11 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT MĂNECIU-PĂMÂNTENI COM. MĂNECIU, MĂNECIU-PĂMÎNTENI, NR.83, cod poștal 107362. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FILIO MĂCELĂRIE S.R.L.
CUI
39329883
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000984297
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 mai 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT MĂNECIU-PĂMÂNTENI COM. MĂNECIU, MĂNECIU-PĂMÎNTENI, NR.83
Cod poștal
107362
Cod CAEN
4722
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al carnii si al produselor din carne, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, FILIO MĂCELĂRIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.238.224 lei, un profit net de 162.900 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20182019202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 231.189 lei2019 · Cifra de afaceri: 411.013 lei2021 · Cifra de afaceri: 325.042 lei2022 · Cifra de afaceri: 453.149 lei2023 · Cifra de afaceri: 734.921 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.045.796 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.238.224 lei2018 · Profit net: 13.766 lei2019 · Profit net: 22.585 lei2021 · Profit net: 33.787 lei2022 · Profit net: 32.356 lei2023 · Profit net: 69.892 lei2024 · Profit net: 147.853 lei2025 · Profit net: 162.900 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 231.189 lei20182019: 411.013 lei20192021: 325.042 lei20212022: 453.149 lei20222023: 734.921 lei20232024: 1.045.796 lei20242025: 1.238.224 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2018: 13.766 lei20182019: 22.585 lei20192021: 33.787 lei20212022: 32.356 lei20222023: 69.892 lei20232024: 147.853 lei20242025: 162.900 lei163 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FILIO MĂCELĂRIE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.238.224 lei în creștere față de 2024 162.900 lei în creștere față de 2024 56.973 lei în creștere față de 2024 93.229 lei 265.460 lei 301.716 lei 3 în creștere față de 2024
2024 1.045.796 lei în creștere față de 2023 147.853 lei în creștere față de 2023 27.014 lei în scădere față de 2023 13.614 lei 232.216 lei 218.816 lei 2
2023 734.921 lei în creștere față de 2022 69.892 lei în creștere față de 2022 140.801 lei în creștere față de 2022 4.101 lei 207.663 lei 70.963 lei 2
2022 453.149 lei în creștere față de 2021 32.356 lei în scădere față de 2021 26.972 lei în creștere față de 2021 — 60.043 lei 33.071 lei 2 în creștere față de 2021
2021 325.042 lei în scădere față de 2019 33.787 lei în creștere față de 2019 20.246 lei în creștere față de 2019 — 99.961 lei 79.715 lei 1 în scădere față de 2019
2019 411.013 lei în creștere față de 2018 22.585 lei în creștere față de 2018 17.013 lei în creștere față de 2018 — 53.564 lei 36.551 lei 2 în creștere față de 2018
2018 231.189 lei 13.766 lei 16.813 lei 0 lei 30.779 lei 13.966 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare