PAS & MAG SERVPAL S.R.L.

PAS & MAG SERVPAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39329859, Nr. Reg. Com. J2018000983296. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4683 - Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 11 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT ŢÂNŢĂRENI COM. BLEJOI, ŢÎNŢĂRENI, NR.327, cod poștal 107072. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAS & MAG SERVPAL S.R.L.
CUI
39329859
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000983296
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 mai 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT ŢÂNŢĂRENI COM. BLEJOI, ŢÎNŢĂRENI, NR.327
Cod poștal
107072
Cod CAEN
4683
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, PAS & MAG SERVPAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 579.127 lei, un profit net de 69.606 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 605.910 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.603.551 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.509.278 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.101.840 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.378.688 lei2023 · Cifra de afaceri: 337.165 lei2024 · Cifra de afaceri: 359.524 lei2025 · Cifra de afaceri: 579.127 lei2018 · Profit net: 114.216 lei2019 · Profit net: 317.650 lei2020 · Profit net: 274.913 lei2021 · Profit net: 796.985 lei2022 · Profit net: 756.384 lei2023 · Profit net: 112.781 lei2024 · Profit net: 66.799 lei2025 · Profit net: 69.606 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 605.910 lei'182019: 1.603.551 lei'192020: 1.509.278 lei'202021: 2.101.840 lei2,1 mil.'212022: 1.378.688 lei'222023: 337.165 lei'232024: 359.524 lei'242025: 579.127 lei579 mii'25
Profit net lei
2018: 114.216 lei'182019: 317.650 lei'192020: 274.913 lei'202021: 796.985 lei797 mii'212022: 756.384 lei'222023: 112.781 lei'232024: 66.799 lei'242025: 69.606 lei70 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PAS & MAG SERVPAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 579.127 lei în creștere față de 2024 69.606 lei în creștere față de 2024 133.717 lei în creștere față de 2024 79.024 lei 124.539 lei 69.846 lei 1
2024 359.524 lei în creștere față de 2023 66.799 lei în scădere față de 2023 110.533 lei în creștere față de 2023 110.582 lei 67.389 lei 67.438 lei 1
2023 337.165 lei în scădere față de 2022 112.781 lei în scădere față de 2022 11.419 lei în creștere față de 2022 2.458 lei 121.982 lei 113.021 lei 1 în scădere față de 2022
2022 1.378.688 lei în scădere față de 2021 756.384 lei în scădere față de 2021 8.082 lei în scădere față de 2021 2.976 lei 761.731 lei 756.625 lei 2 în creștere față de 2021
2021 2.101.840 lei în creștere față de 2020 796.985 lei în creștere față de 2020 43.803 lei în creștere față de 2020 — 841.030 lei 797.227 lei 1
2020 1.509.278 lei în scădere față de 2019 274.913 lei în scădere față de 2019 12.284 lei în scădere față de 2019 67 lei 287.370 lei 275.153 lei 1
2019 1.603.551 lei în creștere față de 2018 317.650 lei în creștere față de 2018 20.671 lei în scădere față de 2018 98 lei 452.639 lei 432.066 lei 1
2018 605.910 lei 114.216 lei 62.961 lei 76 lei 177.301 lei 114.416 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare