FOCUS HUNTING TRANSILVANIA S.R.L.

FOCUS HUNTING TRANSILVANIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 45382261, Nr. Reg. Com. J26/2001/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 20 decembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT DUMBRĂVIOARA COM. ERNEI, DUMBRĂVIOARA, NR.354, cod poștal 547217. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FOCUS HUNTING TRANSILVANIA S.R.L.
CUI
45382261
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/2001/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 decembrie 2021
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT DUMBRĂVIOARA COM. ERNEI, DUMBRĂVIOARA, NR.354
Cod poștal
547217
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, FOCUS HUNTING TRANSILVANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 365.226 lei, un profit net de 19.315 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 269.619 lei2023 · Cifra de afaceri: 297.571 lei2024 · Cifra de afaceri: 261.779 lei2025 · Cifra de afaceri: 365.226 lei2021 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: 19.298 lei2023 · Profit net: −7.164 lei2024 · Profit net: −133.075 lei2025 · Profit net: 19.315 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 269.619 lei20222023: 297.571 lei20232024: 261.779 lei20242025: 365.226 lei365 mii2025
Profit net lei
2021: 0 lei20212022: 19.298 lei20222023: −7.164 lei20232024: −133.075 lei−133 mii20242025: 19.315 lei19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FOCUS HUNTING TRANSILVANIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 365.226 lei în creștere față de 2024 19.315 lei în creștere față de 2024 215.629 lei în creștere față de 2024 6.727 lei 95.382 lei −113.520 lei 2 în creștere față de 2024
2024 261.779 lei în scădere față de 2023 −133.075 lei în scădere față de 2023 165.494 lei în creștere față de 2023 — 32.659 lei −132.835 lei 1
2023 297.571 lei în creștere față de 2022 −7.164 lei în scădere față de 2022 35.236 lei în scădere față de 2022 — 47.570 lei 12.334 lei 1
2022 269.619 lei 19.298 lei în creștere față de 2021 61.418 lei în creștere față de 2021 — 80.916 lei 19.498 lei 1
2021 — 0 lei 500 lei 700 lei — 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare