PARTS BY TESSA S.R.L.

PARTS BY TESSA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 45382245, Nr. Reg. Com. J2021002002261. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4672 - Comert cu ridicata al metalelor si minereurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 20 decembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. PODENI, NR.66, cod poștal 540253. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PARTS BY TESSA S.R.L.
CUI
45382245
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021002002261
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 decembrie 2021
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. PODENI, NR.66
Cod poștal
540253
Cod CAEN
4672
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al metalelor si minereurilor metalice

Situații financiare

În 2025, PARTS BY TESSA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.281.767 lei, o pierdere netă de 1.266.281 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.25,0 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 1.748.426 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.982.156 lei2024 · Cifra de afaceri: 7.781.343 lei2025 · Cifra de afaceri: 21.281.767 lei2022 · Profit net: −327.993 lei2023 · Profit net: −555.086 lei2024 · Profit net: −1.299.360 lei2025 · Profit net: −1.266.281 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 1.748.426 lei20222023: 3.982.156 lei20232024: 7.781.343 lei20242025: 21.281.767 lei21,3 mil.2025
Profit net lei
2022: −327.993 lei20222023: −555.086 lei20232024: −1.299.360 lei−1,3 mil.20242025: −1.266.281 lei−1,3 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru PARTS BY TESSA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 21.281.767 lei în creștere față de 2024 −1.266.281 lei în creștere față de 2024 10.188.838 lei în creștere față de 2024 197.925 lei 6.538.701 lei −3.448.520 lei 6
2024 7.781.343 lei în creștere față de 2023 −1.299.360 lei în scădere față de 2023 3.080.931 lei în creștere față de 2023 209.067 lei 686.869 lei −2.182.239 lei 6 în creștere față de 2023
2023 3.982.156 lei în creștere față de 2022 −555.086 lei în scădere față de 2022 1.193.573 lei în creștere față de 2022 129.292 lei 181.402 lei −882.879 lei 3 în creștere față de 2022
2022 1.748.426 lei −327.993 lei 458.869 lei 24.600 lei 106.476 lei −327.793 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare