GABY IDEAL FASHION S.R.L.

GABY IDEAL FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41472639, Nr. Reg. Com. J2019002518293. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8891 - Activitati de ingrijire zilnica pentru copii. Societatea a fost înființată la data de 1 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. DOAMNA STANCA, NR.3, cod poștal 100143. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GABY IDEAL FASHION S.R.L.
CUI
41472639
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002518293
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 august 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. DOAMNA STANCA, NR.3
Cod poștal
100143
Cod CAEN
8891
Domeniu de activitate
Activitati de ingrijire zilnica pentru copii

Situații financiare

În 2025, GABY IDEAL FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 390.708 lei, un profit net de 115.783 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 202.064 lei2020 · Cifra de afaceri: 291.179 lei2021 · Cifra de afaceri: 290.719 lei2022 · Cifra de afaceri: 295.811 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.093 lei2024 · Cifra de afaceri: 286.979 lei2025 · Cifra de afaceri: 390.708 lei2019 · Profit net: 87.730 lei2020 · Profit net: 109.124 lei2021 · Profit net: 31.291 lei2022 · Profit net: −150.053 lei2023 · Profit net: −4.699 lei2024 · Profit net: 92.752 lei2025 · Profit net: 115.783 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 202.064 lei20192020: 291.179 lei20202021: 290.719 lei20212022: 295.811 lei20222023: 4.093 lei20232024: 286.979 lei20242025: 390.708 lei391 mii2025
Profit net lei
2019: 87.730 lei20192020: 109.124 lei20202021: 31.291 lei20212022: −150.053 lei−150 mii20222023: −4.699 lei20232024: 92.752 lei20242025: 115.783 lei116 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GABY IDEAL FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 390.708 lei în creștere față de 2024 115.783 lei în creștere față de 2024 171.892 lei în scădere față de 2024 — 225.915 lei 54.023 lei —
2024 286.979 lei în creștere față de 2023 92.752 lei în creștere față de 2023 332.693 lei în scădere față de 2023 1.052 lei 269.881 lei −61.760 lei —
2023 4.093 lei în scădere față de 2022 −4.699 lei în creștere față de 2022 396.597 lei în creștere față de 2022 1.052 lei 241.033 lei −154.512 lei —
2022 295.811 lei în creștere față de 2021 −150.053 lei în scădere față de 2021 297.164 lei în creștere față de 2021 1.052 lei 146.299 lei −149.813 lei —
2021 290.719 lei în scădere față de 2020 31.291 lei în scădere față de 2020 78.767 lei în creștere față de 2020 1.052 lei 109.246 lei 31.531 lei 1
2020 291.179 lei în creștere față de 2019 109.124 lei în creștere față de 2019 250 lei în scădere față de 2019 — 109.614 lei 109.364 lei 1
2019 202.064 lei 87.730 lei 1.379 lei — 89.309 lei 87.930 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare