NVM ULTREIA COMPANY S.R.L.

NVM ULTREIA COMPANY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 41472698, Nr. Reg. Com. J15/1367/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 1 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. AVRAM IANCU, NR.16, BL.25, SC.B, ET.3, AP.33. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
NVM ULTREIA COMPANY S.R.L.
CUI
41472698
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/1367/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 august 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. AVRAM IANCU, NR.16, BL.25, SC.B, ET.3, AP.33
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2025, NVM ULTREIA COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.000 lei, un profit net de 4.200 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−10 mii010 mii20 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 14.900 lei2025 · Cifra de afaceri: 12.000 lei2019 · Profit net: 10.502 lei2020 · Profit net: −10.963 lei2021 · Profit net: −11.763 lei2022 · Profit net: −3.468 lei2023 · Profit net: −706 lei2024 · Profit net: −1.082 lei2025 · Profit net: 4.200 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 14.900 lei15 mii20192025: 12.000 lei12 mii2025
Profit net lei
2019: 10.502 lei11 mii20192020: −10.963 lei20202021: −11.763 lei−12 mii20212022: −3.468 lei20222023: −706 lei20232024: −1.082 lei20242025: 4.200 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru NVM ULTREIA COMPANY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 12.000 lei 4.200 lei în creștere față de 2024 23.306 lei în scădere față de 2024 — 10.226 lei −13.080 lei —
2024 — −1.082 lei în scădere față de 2023 23.492 lei în creștere față de 2023 — 6.212 lei −17.280 lei —
2023 — −706 lei în creștere față de 2022 23.461 lei în creștere față de 2022 — 7.263 lei −16.198 lei —
2022 — −3.468 lei în creștere față de 2021 16.806 lei în creștere față de 2021 — 1.314 lei −15.492 lei —
2021 — −11.763 lei în scădere față de 2020 14.656 lei în creștere față de 2020 — 2.632 lei −12.024 lei —
2020 — −10.963 lei în scădere față de 2019 2.350 lei în creștere față de 2019 — 2.089 lei −261 lei —
2019 14.900 lei 10.502 lei 647 lei — 11.349 lei 10.702 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare