GENN COMSERV 13 S.R.L.

Inactivă fiscal din 1 octombrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

GENN COMSERV 13 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39426517, Nr. Reg. Com. J2018001827351. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT ŞAG COM. ŞAG, STR. LIII, NR.7. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 1 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GENN COMSERV 13 S.R.L.
CUI
39426517
Stare
Inactivă fiscal din 1 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J2018001827351
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT ŞAG COM. ŞAG, STR. LIII, NR.7
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2025, GENN COMSERV 13 S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.356 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 121.144 lei2020 · Cifra de afaceri: 114.306 lei2021 · Cifra de afaceri: 129.297 lei2022 · Cifra de afaceri: 109.992 lei2023 · Cifra de afaceri: 76.327 lei2024 · Cifra de afaceri: 44.544 lei2019 · Profit net: 54.486 lei2020 · Profit net: 77.045 lei2021 · Profit net: 84.567 lei2022 · Profit net: 67.955 lei2023 · Profit net: −8.067 lei2024 · Profit net: −21.211 lei2025 · Profit net: −1.356 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 121.144 lei20192020: 114.306 lei20202021: 129.297 lei129 mii20212022: 109.992 lei20222023: 76.327 lei20232024: 44.544 lei45 mii2024
Profit net lei
2019: 54.486 lei20192020: 77.045 lei20202021: 84.567 lei85 mii20212022: 67.955 lei20222023: −8.067 lei20232024: −21.211 lei−21 mii20242025: −1.356 lei−1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GENN COMSERV 13 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.356 lei în creștere față de 2024 3.874 lei — 195.291 lei 191.417 lei —
2024 44.544 lei în scădere față de 2023 −21.211 lei în scădere față de 2023 3.874 lei în scădere față de 2023 — 196.648 lei 192.774 lei 1
2023 76.327 lei în scădere față de 2022 −8.067 lei în scădere față de 2022 6.001 lei în creștere față de 2022 — 219.986 lei 213.985 lei 1
2022 109.992 lei în scădere față de 2021 67.955 lei în scădere față de 2021 3.442 lei în creștere față de 2021 — 285.494 lei 282.052 lei 1
2021 129.297 lei în creștere față de 2020 84.567 lei în creștere față de 2020 1.370 lei în scădere față de 2020 — 215.467 lei 214.097 lei 1
2020 114.306 lei în scădere față de 2019 77.045 lei în creștere față de 2019 4.257 lei în scădere față de 2019 — 135.655 lei 131.398 lei 1 în scădere față de 2019
2019 121.144 lei 54.486 lei 5.392 lei 84 lei 59.661 lei 54.353 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare