GENN COMSERV 2 S.R.L.

GENN COMSERV 2 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39426487, Nr. Reg. Com. J2018001832357. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT ŞAG COM. ŞAG, STR. LIII, NR.7. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GENN COMSERV 2 S.R.L.
CUI
39426487
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001832357
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT ŞAG COM. ŞAG, STR. LIII, NR.7
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2025, GENN COMSERV 2 S.R.L. a raportat o pierdere netă de 357 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 168.633 lei2020 · Cifra de afaceri: 142.754 lei2021 · Cifra de afaceri: 43.258 lei2022 · Cifra de afaceri: 52.176 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.685 lei2019 · Profit net: 82.250 lei2020 · Profit net: 86.097 lei2021 · Profit net: 17.435 lei2022 · Profit net: 19.046 lei2023 · Profit net: −486 lei2024 · Profit net: −12.158 lei2025 · Profit net: −357 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 168.633 lei169 mii20192020: 142.754 lei20202021: 43.258 lei20212022: 52.176 lei20222023: 6.685 lei7 mii2023
Profit net lei
2019: 82.250 lei20192020: 86.097 lei86 mii20202021: 17.435 lei20212022: 19.046 lei20222023: −486 lei20232024: −12.158 lei−12 mii20242025: −357 lei−3572025
Indicatori financiari pe ani pentru GENN COMSERV 2 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −357 lei în creștere față de 2024 0 lei — 191.096 lei 191.096 lei —
2024 — −12.158 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 191.453 lei 191.453 lei —
2023 6.685 lei în scădere față de 2022 −486 lei în scădere față de 2022 4.080 lei în creștere față de 2022 — 207.690 lei 203.610 lei 1
2022 52.176 lei în creștere față de 2021 19.046 lei în creștere față de 2021 3.040 lei în creștere față de 2021 — 207.136 lei 204.096 lei 1
2021 43.258 lei în scădere față de 2020 17.435 lei în scădere față de 2020 588 lei în scădere față de 2020 125 lei 185.513 lei 185.050 lei 1
2020 142.754 lei în scădere față de 2019 86.097 lei în creștere față de 2019 1.143 lei în scădere față de 2019 1.621 lei 167.137 lei 167.615 lei 1 în scădere față de 2019
2019 168.633 lei 82.250 lei 6.707 lei 7.253 lei 80.972 lei 81.518 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare