GMC RENOVA CONSTRUCT S.R.L.

GMC RENOVA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 41506782, Nr. Reg. Com. J2019000836317. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 9 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, STR. ARGEŞULUI, NR.49A, ET.PARTER, cod poștal 455300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GMC RENOVA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41506782
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000836317
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 august 2019
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, STR. ARGEŞULUI, NR.49A, ET.PARTER
Cod poștal
455300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, GMC RENOVA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.826.882 lei, un profit net de 17.061 lei și un număr mediu de 14 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2019202020222023202420252019 · Cifra de afaceri: 141.832 lei2020 · Cifra de afaceri: 716.668 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.250.211 lei2023 · Cifra de afaceri: 851.199 lei2024 · Cifra de afaceri: 981.469 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.826.882 lei2019 · Profit net: 4.622 lei2020 · Profit net: 45.872 lei2022 · Profit net: 28.895 lei2023 · Profit net: 1.569 lei2024 · Profit net: 3.955 lei2025 · Profit net: 17.061 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 141.832 lei20192020: 716.668 lei20202022: 1.250.211 lei20222023: 851.199 lei20232024: 981.469 lei20242025: 1.826.882 lei1,8 mil.2025
Profit net lei
2019: 4.622 lei20192020: 45.872 lei46 mii20202022: 28.895 lei20222023: 1.569 lei20232024: 3.955 lei20242025: 17.061 lei17 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GMC RENOVA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.826.882 lei în creștere față de 2024 17.061 lei în creștere față de 2024 468.419 lei în scădere față de 2024 97.975 lei 486.784 lei 116.340 lei 14 în creștere față de 2024
2024 981.469 lei în creștere față de 2023 3.955 lei în creștere față de 2023 1.111.641 lei în scădere față de 2023 136.076 lei 1.070.044 lei 94.479 lei 12 în scădere față de 2023
2023 851.199 lei în scădere față de 2022 1.569 lei în scădere față de 2022 1.256.500 lei în creștere față de 2022 196.542 lei 1.150.481 lei 90.523 lei 17 în creștere față de 2022
2022 1.250.211 lei în creștere față de 2020 28.895 lei în scădere față de 2020 1.131.395 lei în creștere față de 2020 300.509 lei 919.841 lei 88.955 lei 16 în creștere față de 2020
2020 716.668 lei în creștere față de 2019 45.872 lei în creștere față de 2019 109.127 lei în creștere față de 2019 5.654 lei 154.167 lei 50.694 lei 15 în creștere față de 2019
2019 141.832 lei 4.622 lei 69.452 lei 3.838 lei 70.436 lei 4.822 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare