YNS CENTROSTAL S.R.L.

YNS CENTROSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 41506804, Nr. Reg. Com. J39/875/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2740 - Fabricarea de echipamente electrice de iluminat. Societatea a fost înființată la data de 9 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.2, BL.8, ET.1, AP.4, cod poștal 620100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YNS CENTROSTAL S.R.L.
CUI
41506804
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/875/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 august 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.2, BL.8, ET.1, AP.4
Cod poștal
620100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2740
Domeniu de activitate
Fabricarea de echipamente electrice de iluminat

Situații financiare

În 2025, YNS CENTROSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.120.892 lei, un profit net de 630.818 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,5 mil.02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 377.131 lei2022 · Cifra de afaceri: 962.181 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.396.937 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.684.007 lei2025 · Cifra de afaceri: 12.120.892 lei2021 · Profit net: −9.855 lei2022 · Profit net: 8.119 lei2023 · Profit net: 310.366 lei2024 · Profit net: 436.291 lei2025 · Profit net: 630.818 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 377.131 lei20212022: 962.181 lei20222023: 3.396.937 lei20232024: 5.684.007 lei20242025: 12.120.892 lei12,1 mil.2025
Profit net lei
2021: −9.855 lei−10 mii20212022: 8.119 lei20222023: 310.366 lei20232024: 436.291 lei20242025: 630.818 lei631 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru YNS CENTROSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 12.120.892 lei în creștere față de 2024 630.818 lei în creștere față de 2024 2.695.348 lei în creștere față de 2024 273.497 lei 3.052.869 lei 631.018 lei 3 în creștere față de 2024
2024 5.684.007 lei în creștere față de 2023 436.291 lei în creștere față de 2023 1.325.974 lei în creștere față de 2023 254.348 lei 1.508.117 lei 436.491 lei 2 în creștere față de 2023
2023 3.396.937 lei în creștere față de 2022 310.366 lei în creștere față de 2022 297.782 lei în scădere față de 2022 40.128 lei 566.684 lei 309.030 lei 1
2022 962.181 lei în creștere față de 2021 8.119 lei în creștere față de 2021 517.374 lei în scădere față de 2021 6.175 lei 509.863 lei −1.336 lei 1
2021 377.131 lei −9.855 lei 601.039 lei 8.075 lei 583.510 lei −9.454 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare