IGNAT REAL CONSTRUCT S.R.L.

IGNAT REAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 38953756, Nr. Reg. Com. J2018000330337. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 1 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT HÂRTOP COM. HÂRTOP, STR. IZVOARE, NR.2, cod poștal 727449. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IGNAT REAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
38953756
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000330337
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 martie 2018
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT HÂRTOP COM. HÂRTOP, STR. IZVOARE, NR.2
Cod poștal
727449
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, IGNAT REAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 98.627 lei, un profit net de 4.024 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 46.428 lei2019 · Cifra de afaceri: 136.900 lei2020 · Cifra de afaceri: 102.766 lei2021 · Cifra de afaceri: 148.675 lei2022 · Cifra de afaceri: 191.454 lei2023 · Cifra de afaceri: 304.993 lei2024 · Cifra de afaceri: 98.325 lei2025 · Cifra de afaceri: 98.627 lei2018 · Profit net: 16.747 lei2019 · Profit net: 61.159 lei2020 · Profit net: 5.310 lei2021 · Profit net: 18.302 lei2022 · Profit net: 6.307 lei2023 · Profit net: 2.226 lei2024 · Profit net: 1.236 lei2025 · Profit net: 4.024 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 46.428 lei'182019: 136.900 lei'192020: 102.766 lei'202021: 148.675 lei'212022: 191.454 lei'222023: 304.993 lei305 mii'232024: 98.325 lei'242025: 98.627 lei99 mii'25
Profit net lei
2018: 16.747 lei'182019: 61.159 lei61 mii'192020: 5.310 lei'202021: 18.302 lei'212022: 6.307 lei'222023: 2.226 lei'232024: 1.236 lei'242025: 4.024 lei4 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru IGNAT REAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 98.627 lei în creștere față de 2024 4.024 lei în creștere față de 2024 33.772 lei în scădere față de 2024 24.642 lei 13.394 lei 4.264 lei 1 în scădere față de 2024
2024 98.325 lei în scădere față de 2023 1.236 lei în scădere față de 2023 61.395 lei în scădere față de 2023 49.725 lei 15.372 lei 3.702 lei 2 în scădere față de 2023
2023 304.993 lei în creștere față de 2022 2.226 lei în scădere față de 2022 127.274 lei în creștere față de 2022 94.807 lei 34.933 lei 2.466 lei 3
2022 191.454 lei în creștere față de 2021 6.307 lei în scădere față de 2021 80.802 lei în scădere față de 2021 70.000 lei 17.349 lei 6.547 lei 3
2021 148.675 lei în creștere față de 2020 18.302 lei în creștere față de 2020 98.384 lei în creștere față de 2020 100.650 lei 16.246 lei 18.512 lei 3 în creștere față de 2020
2020 102.766 lei în scădere față de 2019 5.310 lei în scădere față de 2019 4.182 lei în scădere față de 2019 1.625 lei 45.077 lei 42.520 lei 2 în creștere față de 2019
2019 136.900 lei în creștere față de 2018 61.159 lei în creștere față de 2018 7.104 lei în scădere față de 2018 11.321 lei 73.889 lei 78.106 lei 1
2018 46.428 lei 16.747 lei 11.593 lei 27.246 lei 1.294 lei 16.947 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare