LUPU SPED S.R.L.

LUPU SPED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 38953802, Nr. Reg. Com. J39/179/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 1 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. IZVOR, NR.14, cod poștal 620043. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUPU SPED S.R.L.
CUI
38953802
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/179/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 martie 2018
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. IZVOR, NR.14
Cod poștal
620043
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, LUPU SPED S.R.L. a raportat o pierdere netă de 20.446 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 254.944 lei2019 · Cifra de afaceri: 719.300 lei2020 · Cifra de afaceri: 628.948 lei2021 · Cifra de afaceri: 535.486 lei2022 · Cifra de afaceri: 188.850 lei2023 · Cifra de afaceri: 85.579 lei2018 · Profit net: 238.889 lei2019 · Profit net: 696.371 lei2020 · Profit net: 595.299 lei2021 · Profit net: 501.884 lei2022 · Profit net: 99.342 lei2023 · Profit net: 5.982 lei2024 · Profit net: −20.446 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 254.944 lei20182019: 719.300 lei719 mii20192020: 628.948 lei20202021: 535.486 lei20212022: 188.850 lei20222023: 85.579 lei86 mii2023
Profit net lei
2018: 238.889 lei20182019: 696.371 lei696 mii20192020: 595.299 lei20202021: 501.884 lei20212022: 99.342 lei20222023: 5.982 lei20232024: −20.446 lei−20 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru LUPU SPED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −20.446 lei în scădere față de 2023 23.674 lei în creștere față de 2023 — 456.994 lei 433.320 lei 1
2023 85.579 lei în scădere față de 2022 5.982 lei în scădere față de 2022 3.370 lei în scădere față de 2022 — 457.136 lei 453.766 lei 1
2022 188.850 lei în scădere față de 2021 99.342 lei în scădere față de 2021 3.807 lei în scădere față de 2021 — 451.591 lei 447.784 lei 1
2021 535.486 lei în scădere față de 2020 501.884 lei în scădere față de 2020 106.090 lei în creștere față de 2020 — 454.532 lei 348.442 lei 1
2020 628.948 lei în scădere față de 2019 595.299 lei în scădere față de 2019 4.941 lei în scădere față de 2019 — 1.535.699 lei 1.530.758 lei 1
2019 719.300 lei în creștere față de 2018 696.371 lei în creștere față de 2018 11.028 lei în creștere față de 2018 — 946.488 lei 935.460 lei 1
2018 254.944 lei 238.889 lei 1.943 lei — 241.032 lei 239.089 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare