IMPROVE 4 DEVELOPMENT S.R.L.

Radiată din 8 mai 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

IMPROVE 4 DEVELOPMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40323345, Nr. Reg. Com. J12/5472/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 18 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT PĂDURENI COM. CIURILA, PĂDURENI, NR.61, cod poștal 407233. Societatea este radiată din data de 8 mai 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IMPROVE 4 DEVELOPMENT S.R.L.
CUI
40323345
Stare
Radiată din 8 mai 2024
Nr. Registrul Comerțului
J12/5472/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 decembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT PĂDURENI COM. CIURILA, PĂDURENI, NR.61
Cod poștal
407233
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2023, IMPROVE 4 DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 4.425 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2018201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 107.718 lei2020 · Cifra de afaceri: 217.566 lei2021 · Cifra de afaceri: 231.157 lei2022 · Cifra de afaceri: 125.669 lei2018 · Profit net: −1.200 lei2019 · Profit net: 62.188 lei2020 · Profit net: 165.977 lei2021 · Profit net: 178.660 lei2022 · Profit net: 62.569 lei2023 · Profit net: −4.425 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 107.718 lei20192020: 217.566 lei20202021: 231.157 lei231 mii20212022: 125.669 lei126 mii2022
Profit net lei
2018: −1.200 lei20182019: 62.188 lei20192020: 165.977 lei20202021: 178.660 lei179 mii20212022: 62.569 lei20222023: −4.425 lei−4 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru IMPROVE 4 DEVELOPMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −4.425 lei în scădere față de 2022 10.698 lei în scădere față de 2022 — 6.513 lei −4.185 lei —
2022 125.669 lei în scădere față de 2021 62.569 lei în scădere față de 2021 64.270 lei în creștere față de 2021 1.287 lei 125.792 lei 62.809 lei 1
2021 231.157 lei în creștere față de 2020 178.660 lei în creștere față de 2020 16.582 lei în creștere față de 2020 3.004 lei 192.478 lei 178.900 lei 1
2020 217.566 lei în creștere față de 2019 165.977 lei în creștere față de 2019 15.739 lei în scădere față de 2019 — 242.022 lei 226.283 lei 1
2019 107.718 lei 62.188 lei în creștere față de 2018 16.677 lei în creștere față de 2018 — 77.865 lei 61.188 lei 1
2018 — −1.200 lei 1.322 lei 122 lei 200 lei −1.000 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare