INFUSE STUDIO S.R.L.

Radiată din 27 februarie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

INFUSE STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40323353, Nr. Reg. Com. J12/5474/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 18 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.62, BL.S17, SC.1, ET.1, AP.3, cod poștal 400593. Societatea este radiată din data de 27 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INFUSE STUDIO S.R.L.
CUI
40323353
Stare
Radiată din 27 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J12/5474/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 decembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.62, BL.S17, SC.1, ET.1, AP.3
Cod poștal
400593
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2023, INFUSE STUDIO S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.769 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2018201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 296.228 lei2020 · Cifra de afaceri: 151.915 lei2021 · Cifra de afaceri: 46.202 lei2022 · Cifra de afaceri: 93.762 lei2018 · Profit net: −6.344 lei2019 · Profit net: −28.846 lei2020 · Profit net: −7.280 lei2021 · Profit net: −1.901 lei2022 · Profit net: 56.462 lei2023 · Profit net: −2.769 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 296.228 lei296 mii20192020: 151.915 lei20202021: 46.202 lei20212022: 93.762 lei94 mii2022
Profit net lei
2018: −6.344 lei20182019: −28.846 lei−29 mii20192020: −7.280 lei20202021: −1.901 lei20212022: 56.462 lei56 mii20222023: −2.769 lei−3 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru INFUSE STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −2.769 lei în scădere față de 2022 400 lei în scădere față de 2022 — 16.212 lei 15.812 lei —
2022 93.762 lei în creștere față de 2021 56.462 lei în creștere față de 2021 6.483 lei în scădere față de 2021 — 25.063 lei 18.580 lei 2
2021 46.202 lei în scădere față de 2020 −1.901 lei în creștere față de 2020 39.237 lei în scădere față de 2020 — 1.356 lei −37.881 lei 2 în scădere față de 2020
2020 151.915 lei în scădere față de 2019 −7.280 lei în creștere față de 2019 45.280 lei în scădere față de 2019 — 3.011 lei −42.269 lei 3 în scădere față de 2019
2019 296.228 lei −28.846 lei în scădere față de 2018 75.377 lei în creștere față de 2018 6.603 lei 33.784 lei −34.990 lei 8
2018 — −6.344 lei 7.555 lei 1.211 lei 200 lei −6.144 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare