MAGIC SOLUTION S.R.L.

MAGIC SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 41285681, Nr. Reg. Com. J30/703/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 19 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT PANIC COM. HERECLEAN, , NR.2M, CAMERA 3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAGIC SOLUTION S.R.L.
CUI
41285681
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/703/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iunie 2019
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT PANIC COM. HERECLEAN, , NR.2M, CAMERA 3
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, MAGIC SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 436.419 lei, un profit net de 55.531 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 103.377 lei2020 · Cifra de afaceri: 418.921 lei2021 · Cifra de afaceri: 646.802 lei2022 · Cifra de afaceri: 678.227 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.321.715 lei2024 · Cifra de afaceri: 436.419 lei2019 · Profit net: 98.733 lei2020 · Profit net: 22.599 lei2021 · Profit net: 37.055 lei2022 · Profit net: 126.891 lei2023 · Profit net: 320.678 lei2024 · Profit net: 55.531 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 103.377 lei20192020: 418.921 lei20202021: 646.802 lei20212022: 678.227 lei20222023: 1.321.715 lei1,3 mil.20232024: 436.419 lei436 mii2024
Profit net lei
2019: 98.733 lei20192020: 22.599 lei20202021: 37.055 lei20212022: 126.891 lei20222023: 320.678 lei321 mii20232024: 55.531 lei56 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MAGIC SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 436.419 lei în scădere față de 2023 55.531 lei în scădere față de 2023 1.322.367 lei în creștere față de 2023 1.529.403 lei 416.317 lei 623.353 lei 2 în scădere față de 2023
2023 1.321.715 lei în creștere față de 2022 320.678 lei în creștere față de 2022 1.315.183 lei în creștere față de 2022 1.507.604 lei 413.735 lei 606.156 lei 10 în creștere față de 2022
2022 678.227 lei în creștere față de 2021 126.891 lei în creștere față de 2021 564.615 lei în creștere față de 2021 225.417 lei 624.676 lei 285.478 lei 7 în creștere față de 2021
2021 646.802 lei în creștere față de 2020 37.055 lei în creștere față de 2020 165.520 lei în creștere față de 2020 94.874 lei 229.233 lei 158.587 lei 6
2020 418.921 lei în creștere față de 2019 22.599 lei în scădere față de 2019 83.985 lei în creștere față de 2019 14.700 lei 190.817 lei 121.532 lei 6 în creștere față de 2019
2019 103.377 lei 98.733 lei 21.478 lei — 120.411 lei 98.933 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare