MANIFESTBEAUTY S.R.L.

MANIFESTBEAUTY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41285495, Nr. Reg. Com. J40/8099/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 19 iunie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. I. C. BRĂTIANU, NR.44BIS, BL.P7, SC.2, ET.1, AP.19. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MANIFESTBEAUTY S.R.L.
CUI
41285495
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/8099/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iunie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. I. C. BRĂTIANU, NR.44BIS, BL.P7, SC.2, ET.1, AP.19
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, MANIFESTBEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 143.178 lei, o pierdere netă de 55.162 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 8.257 lei2020 · Cifra de afaceri: 26.403 lei2021 · Cifra de afaceri: 25.429 lei2022 · Cifra de afaceri: 38.947 lei2023 · Cifra de afaceri: 23.004 lei2024 · Cifra de afaceri: 132.278 lei2025 · Cifra de afaceri: 143.178 lei2019 · Profit net: 1.585 lei2020 · Profit net: 24.658 lei2021 · Profit net: 12.161 lei2022 · Profit net: 35.166 lei2023 · Profit net: −12.839 lei2024 · Profit net: −62.533 lei2025 · Profit net: −55.162 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 8.257 lei20192020: 26.403 lei20202021: 25.429 lei20212022: 38.947 lei20222023: 23.004 lei20232024: 132.278 lei20242025: 143.178 lei143 mii2025
Profit net lei
2019: 1.585 lei20192020: 24.658 lei20202021: 12.161 lei20212022: 35.166 lei35 mii20222023: −12.839 lei20232024: −62.533 lei−63 mii20242025: −55.162 lei−55 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MANIFESTBEAUTY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 143.178 lei în creștere față de 2024 −55.162 lei în creștere față de 2024 176.719 lei în creștere față de 2024 50.517 lei 56.939 lei −56.764 lei 1
2024 132.278 lei în creștere față de 2023 −62.533 lei în scădere față de 2023 100.194 lei în creștere față de 2023 71.421 lei 14.671 lei −1.603 lei 1
2023 23.004 lei în scădere față de 2022 −12.839 lei în scădere față de 2022 6.117 lei în creștere față de 2022 — 54.549 lei 60.931 lei 1
2022 38.947 lei în creștere față de 2021 35.166 lei în creștere față de 2021 4.711 lei în creștere față de 2021 — 65.982 lei 73.770 lei —
2021 25.429 lei în scădere față de 2020 12.161 lei în scădere față de 2020 1.000 lei în creștere față de 2020 — 27.105 lei 38.604 lei —
2020 26.403 lei în creștere față de 2019 24.658 lei în creștere față de 2019 340 lei în scădere față de 2019 — 14.284 lei 26.443 lei —
2019 8.257 lei 1.585 lei 14.643 lei — 3.929 lei 1.785 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare