MARKETING SALES S.R.L.

MARKETING SALES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38731571, Nr. Reg. Com. J40/815/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 23 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. SG. NIŢU VASILE, NR.51, CAMERA NR. 4, ET.1, cod poștal 041542. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARKETING SALES S.R.L.
CUI
38731571
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/815/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 ianuarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. SG. NIŢU VASILE, NR.51, CAMERA NR. 4, ET.1
Cod poștal
041542
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, MARKETING SALES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 291.786 lei, o pierdere netă de 122.721 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 299.061 lei2019 · Cifra de afaceri: 290.322 lei2020 · Cifra de afaceri: 291.463 lei2021 · Cifra de afaceri: 294.674 lei2022 · Cifra de afaceri: 296.265 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.284.387 lei2024 · Cifra de afaceri: −1.411 lei2025 · Cifra de afaceri: 291.786 lei2018 · Profit net: 42.088 lei2019 · Profit net: 71.466 lei2020 · Profit net: 192.155 lei2021 · Profit net: 200.451 lei2022 · Profit net: 179.541 lei2023 · Profit net: 726.828 lei2024 · Profit net: −17.293 lei2025 · Profit net: −122.721 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 299.061 lei'182019: 290.322 lei'192020: 291.463 lei'202021: 294.674 lei'212022: 296.265 lei'222023: 1.284.387 lei1,3 mil.'232024: −1.411 lei−1 mii'242025: 291.786 lei292 mii'25
Profit net lei
2018: 42.088 lei'182019: 71.466 lei'192020: 192.155 lei'202021: 200.451 lei'212022: 179.541 lei'222023: 726.828 lei727 mii'232024: −17.293 lei'242025: −122.721 lei−123 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MARKETING SALES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 291.786 lei în creștere față de 2024 −122.721 lei în scădere față de 2024 308.154 lei în creștere față de 2024 — 933.774 lei 625.620 lei —
2024 −1.411 lei în scădere față de 2023 −17.293 lei în scădere față de 2023 303.710 lei în creștere față de 2023 — 1.052.051 lei 748.341 lei —
2023 1.284.387 lei în creștere față de 2022 726.828 lei în creștere față de 2022 110.710 lei în creștere față de 2022 — 876.344 lei 765.634 lei 1
2022 296.265 lei în creștere față de 2021 179.541 lei în scădere față de 2021 88.028 lei în creștere față de 2021 — 418.140 lei 330.112 lei 1
2021 294.674 lei în creștere față de 2020 200.451 lei în creștere față de 2020 28.461 lei în creștere față de 2020 — 326.399 lei 297.938 lei 1
2020 291.463 lei în creștere față de 2019 192.155 lei în creștere față de 2019 15.604 lei în creștere față de 2019 — 190.986 lei 175.382 lei 1
2019 290.322 lei în scădere față de 2018 71.466 lei în creștere față de 2018 176 lei în scădere față de 2018 — 113.930 lei 113.754 lei —
2018 299.061 lei 42.088 lei 9.274 lei — 51.562 lei 42.288 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare