YNDRA VOCATIONAL S.R.L.

Radiată din 21 iulie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

YNDRA VOCATIONAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38731563, Nr. Reg. Com. J40/824/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 23 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PLEŞEŞTI, NR.3, BL.Z12, SC.6, ET.3, AP.78, cod poștal 032784. Societatea este radiată din data de 21 iulie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
YNDRA VOCATIONAL S.R.L.
CUI
38731563
Stare
Radiată din 21 iulie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/824/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 ianuarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PLEŞEŞTI, NR.3, BL.Z12, SC.6, ET.3, AP.78
Cod poștal
032784
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2022, YNDRA VOCATIONAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 31.118 lei, un profit net de 7.260 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20182020202120222020 · Cifra de afaceri: 12.375 lei2021 · Cifra de afaceri: 42.163 lei2022 · Cifra de afaceri: 31.118 lei2018 · Profit net: −16.361 lei2020 · Profit net: 6.976 lei2021 · Profit net: 34.271 lei2022 · Profit net: 7.260 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 12.375 lei20202021: 42.163 lei42 mii20212022: 31.118 lei31 mii2022
Profit net lei
2018: −16.361 lei−16 mii20182020: 6.976 lei20202021: 34.271 lei34 mii20212022: 7.260 lei7 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru YNDRA VOCATIONAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 31.118 lei în scădere față de 2021 7.260 lei în scădere față de 2021 26.879 lei în creștere față de 2021 — 34.379 lei 7.500 lei —
2021 42.163 lei în creștere față de 2020 34.271 lei în creștere față de 2020 2.608 lei în scădere față de 2020 — 27.989 lei 25.381 lei —
2020 12.375 lei 6.976 lei în creștere față de 2018 18.355 lei în creștere față de 2018 — 9.465 lei −8.890 lei —
2018 — −16.361 lei 17.500 lei 13 lei 1.326 lei −16.161 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare