MOISAS MC MANAGEMENT S.R.L.

MOISAS MC MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40691355, Nr. Reg. Com. J2019002420408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8552 - invatamant in domeniul cultural (limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice, alte domenii). Societatea a fost înființată la data de 25 februarie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR SERG. NĂSTASE PAMFIL, NR.53, CAMERA NR. 1, BL.29, SC.2, ET.9, AP.99. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MOISAS MC MANAGEMENT S.R.L.
CUI
40691355
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002420408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 februarie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR SERG. NĂSTASE PAMFIL, NR.53, CAMERA NR. 1, BL.29, SC.2, ET.9, AP.99
Cod CAEN
8552
Domeniu de activitate
invatamant in domeniul cultural (limbi straine, muzica, teatru, dans, arte plastice, alte domenii)

Situații financiare

În 2025, MOISAS MC MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.225 lei, un profit net de 1.341 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii25 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 7.375 lei2020 · Cifra de afaceri: 700 lei2021 · Cifra de afaceri: 420 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.910 lei2023 · Cifra de afaceri: 14.185 lei2024 · Cifra de afaceri: 20.295 lei2025 · Cifra de afaceri: 20.225 lei2019 · Profit net: 1.494 lei2020 · Profit net: 21 lei2021 · Profit net: −1.276 lei2022 · Profit net: 967 lei2023 · Profit net: −2.775 lei2024 · Profit net: −1.242 lei2025 · Profit net: 1.341 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 7.375 lei20192020: 700 lei20202021: 420 lei20212022: 4.910 lei20222023: 14.185 lei20232024: 20.295 lei20 mii20242025: 20.225 lei20 mii2025
Profit net lei
2019: 1.494 lei1 mii20192020: 21 lei20202021: −1.276 lei20212022: 967 lei20222023: −2.775 lei−3 mii20232024: −1.242 lei20242025: 1.341 lei1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MOISAS MC MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 20.225 lei în scădere față de 2024 1.341 lei în creștere față de 2024 14.056 lei în creștere față de 2024 4.458 lei 8.328 lei −1.270 lei —
2024 20.295 lei în creștere față de 2023 −1.242 lei în creștere față de 2023 10.515 lei în scădere față de 2023 — 7.904 lei −2.611 lei —
2023 14.185 lei în creștere față de 2022 −2.775 lei în scădere față de 2022 10.682 lei în creștere față de 2022 — 9.313 lei −1.369 lei —
2022 4.910 lei în creștere față de 2021 967 lei în creștere față de 2021 6.567 lei în creștere față de 2021 — 7.973 lei 1.406 lei —
2021 420 lei în scădere față de 2020 −1.276 lei în scădere față de 2020 5.243 lei în creștere față de 2020 — 5.682 lei 439 lei —
2020 700 lei în scădere față de 2019 21 lei în scădere față de 2019 2.288 lei în creștere față de 2019 — 4.003 lei 1.715 lei —
2019 7.375 lei 1.494 lei 1.962 lei — 3.656 lei 1.694 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare