QUATTRO ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L.

QUATTRO ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40691347, Nr. Reg. Com. J2019002415402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 25 februarie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR PENEȘ CURCANUL, NR.14, CORP 4D, ET.1, AP.5 SI 6, cod poștal 031515. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
QUATTRO ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L.
CUI
40691347
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002415402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 februarie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR PENEȘ CURCANUL, NR.14, CORP 4D, ET.1, AP.5 SI 6
Cod poștal
031515
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, QUATTRO ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 41.281.945 lei, un profit net de 1.569.890 lei și un număr mediu de 47 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010,0 mil.20,0 mil.30,0 mil.40,0 mil.50,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 2.656.291 lei2020 · Cifra de afaceri: 7.816.171 lei2021 · Cifra de afaceri: 14.043.551 lei2022 · Cifra de afaceri: 21.623.482 lei2023 · Cifra de afaceri: 45.157.071 lei2024 · Cifra de afaceri: 45.947.803 lei2025 · Cifra de afaceri: 41.281.945 lei2019 · Profit net: 368.147 lei2020 · Profit net: 110.939 lei2021 · Profit net: 920.358 lei2022 · Profit net: 1.148.282 lei2023 · Profit net: 3.150.995 lei2024 · Profit net: 2.541.326 lei2025 · Profit net: 1.569.890 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.656.291 lei20192020: 7.816.171 lei20202021: 14.043.551 lei20212022: 21.623.482 lei20222023: 45.157.071 lei20232024: 45.947.803 lei45,9 mil.20242025: 41.281.945 lei41,3 mil.2025
Profit net lei
2019: 368.147 lei20192020: 110.939 lei20202021: 920.358 lei20212022: 1.148.282 lei20222023: 3.150.995 lei3,2 mil.20232024: 2.541.326 lei20242025: 1.569.890 lei1,6 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru QUATTRO ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 41.281.945 lei în scădere față de 2024 1.569.890 lei în scădere față de 2024 23.713.430 lei în scădere față de 2024 2.198.816 lei 27.686.989 lei 6.121.531 lei 47 în scădere față de 2024
2024 45.947.803 lei în creștere față de 2023 2.541.326 lei în scădere față de 2023 23.848.310 lei în creștere față de 2023 3.152.467 lei 25.321.202 lei 4.551.640 lei 67 în creștere față de 2023
2023 45.157.071 lei în creștere față de 2022 3.150.995 lei în creștere față de 2022 23.681.639 lei în creștere față de 2022 5.060.238 lei 21.784.396 lei 3.162.995 lei 51 în creștere față de 2022
2022 21.623.482 lei în creștere față de 2021 1.148.282 lei în creștere față de 2021 10.106.694 lei în creștere față de 2021 1.733.007 lei 9.533.969 lei 1.160.282 lei 33 în creștere față de 2021
2021 14.043.551 lei în creștere față de 2020 920.358 lei în creștere față de 2020 4.237.007 lei în creștere față de 2020 994.134 lei 4.634.201 lei 1.391.328 lei 21 în creștere față de 2020
2020 7.816.171 lei în creștere față de 2019 110.939 lei în scădere față de 2019 1.493.893 lei în creștere față de 2019 615.140 lei 1.367.839 lei 489.086 lei 0 în scădere față de 2019
2019 2.656.291 lei 368.147 lei 1.351.015 lei 203.258 lei 1.525.904 lei 378.147 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare