MT AMBIANCE GRUP S.R.L.

MT AMBIANCE GRUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41095750, Nr. Reg. Com. J2019001789225. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 10 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CPT. PROTOPOPESCU, NR.22, cod poștal 700385. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MT AMBIANCE GRUP S.R.L.
CUI
41095750
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001789225
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 mai 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CPT. PROTOPOPESCU, NR.22
Cod poștal
700385
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, MT AMBIANCE GRUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 480.437 lei, o pierdere netă de 28.058 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2019202020212023202420252019 · Cifra de afaceri: 901.655 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.478.229 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.039.017 lei2023 · Cifra de afaceri: 621.759 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.124.298 lei2025 · Cifra de afaceri: 480.437 lei2019 · Profit net: −95.841 lei2020 · Profit net: −362.178 lei2021 · Profit net: 37.995 lei2023 · Profit net: 634.227 lei2024 · Profit net: −129.839 lei2025 · Profit net: −28.058 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 901.655 lei20192020: 1.478.229 lei1,5 mil.20202021: 1.039.017 lei20212023: 621.759 lei20232024: 1.124.298 lei20242025: 480.437 lei480 mii2025
Profit net lei
2019: −95.841 lei20192020: −362.178 lei−362 mii20202021: 37.995 lei20212023: 634.227 lei634 mii20232024: −129.839 lei20242025: −28.058 lei−28 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MT AMBIANCE GRUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 480.437 lei în scădere față de 2024 −28.058 lei în creștere față de 2024 440.662 lei în scădere față de 2024 245.262 lei 108.980 lei −86.420 lei 5 în scădere față de 2024
2024 1.124.298 lei în creștere față de 2023 −129.839 lei în scădere față de 2023 718.820 lei în creștere față de 2023 310.366 lei 345.071 lei −61.389 lei 17 în creștere față de 2023
2023 621.759 lei în scădere față de 2021 634.227 lei în creștere față de 2021 437.926 lei în scădere față de 2021 217.560 lei 286.822 lei 68.450 lei 12 în scădere față de 2021
2021 1.039.017 lei în scădere față de 2020 37.995 lei în creștere față de 2020 1.210.683 lei în creștere față de 2020 209.221 lei 579.704 lei −419.764 lei 21 în scădere față de 2020
2020 1.478.229 lei în creștere față de 2019 −362.178 lei în scădere față de 2019 985.157 lei în creștere față de 2019 287.255 lei 240.083 lei −457.819 lei 41
2019 901.655 lei −95.841 lei 525.839 lei 277.993 lei 152.205 lei −95.641 lei 41

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare