REPEDE ŞI BUN 99 S.R.L.

REPEDE ŞI BUN 99 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 41095806, Nr. Reg. Com. J39/656/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5621 - Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente. Societatea a fost înființată la data de 10 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT CÂMPURI COM. CÂMPURI, CÎMPURI, cod poștal 627060. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REPEDE ŞI BUN 99 S.R.L.
CUI
41095806
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/656/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 mai 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT CÂMPURI COM. CÂMPURI, CÎMPURI
Cod poștal
627060
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5621
Domeniu de activitate
Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente

Situații financiare

În 2025, REPEDE ŞI BUN 99 S.R.L. a raportat o pierdere netă de 51.664 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 34.562 lei2020 · Cifra de afaceri: 37.896 lei2021 · Cifra de afaceri: 111.428 lei2024 · Cifra de afaceri: 20.350 lei2019 · Profit net: 33.150 lei2020 · Profit net: 15.183 lei2021 · Profit net: 58.057 lei2022 · Profit net: −6.689 lei2023 · Profit net: −2.250 lei2024 · Profit net: −6.807 lei2025 · Profit net: −51.664 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 34.562 lei20192020: 37.896 lei20202021: 111.428 lei111 mii20212024: 20.350 lei20 mii2024
Profit net lei
2019: 33.150 lei20192020: 15.183 lei20202021: 58.057 lei58 mii20212022: −6.689 lei20222023: −2.250 lei20232024: −6.807 lei20242025: −51.664 lei−52 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru REPEDE ŞI BUN 99 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −51.664 lei în scădere față de 2024 57.531 lei în creștere față de 2024 — 257 lei −57.274 lei —
2024 20.350 lei −6.807 lei în scădere față de 2023 17.531 lei în creștere față de 2023 55.294 lei 53.081 lei 90.844 lei 1
2023 — −2.250 lei în creștere față de 2022 13.702 lei în scădere față de 2022 55.294 lei 56.059 lei 97.651 lei 1
2022 — −6.689 lei în scădere față de 2021 37.515 lei în scădere față de 2021 55.294 lei 82.122 lei 99.901 lei 1
2021 111.428 lei în creștere față de 2020 58.057 lei în creștere față de 2020 58.937 lei în creștere față de 2020 55.294 lei 110.233 lei 106.590 lei 1
2020 37.896 lei în creștere față de 2019 15.183 lei în scădere față de 2019 58.469 lei în creștere față de 2019 55.603 lei 51.399 lei 48.533 lei 1
2019 34.562 lei 33.150 lei 58.234 lei 55.603 lei 35.981 lei 33.350 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare