PASTE ROZA S.R.L.

Radiată din 25 octombrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

PASTE ROZA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 39182480, Nr. Reg. Com. J31/231/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1073 - Fabricarea macaroanelor, taiteilor, cus-cus-ului si a altor produse fainoase similare. Societatea a fost înființată la data de 13 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, LOC. ULCIUG ORŞ. CEHU SILVANIEI, ULCIUG, NR.39, CAMERA 2, cod poștal 455104. Societatea este radiată din data de 25 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PASTE ROZA S.R.L.
CUI
39182480
Stare
Radiată din 25 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J31/231/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 aprilie 2018
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, LOC. ULCIUG ORŞ. CEHU SILVANIEI, ULCIUG, NR.39, CAMERA 2
Cod poștal
455104
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1073
Domeniu de activitate
Fabricarea macaroanelor, taiteilor, cus-cus-ului si a altor produse fainoase similare

Situații financiare

În 2023, PASTE ROZA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 32.164 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 31.023 lei2020 · Cifra de afaceri: 345.353 lei2021 · Cifra de afaceri: 295.166 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.237 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Profit net: −168 lei2019 · Profit net: −32.691 lei2020 · Profit net: 98.922 lei2021 · Profit net: 89.141 lei2022 · Profit net: −3.699 lei2023 · Profit net: −32.164 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei20182019: 31.023 lei20192020: 345.353 lei345 mii20202021: 295.166 lei20212022: 1.237 lei20222023: 0 lei02023
Profit net lei
2018: −168 lei20182019: −32.691 lei−33 mii20192020: 98.922 lei99 mii20202021: 89.141 lei20212022: −3.699 lei20222023: −32.164 lei−32 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru PASTE ROZA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 0 lei în scădere față de 2022 −32.164 lei în scădere față de 2022 3.189 lei în scădere față de 2022 89.236 lei 33.495 lei 119.542 lei 0 în scădere față de 2022
2022 1.237 lei în scădere față de 2021 −3.699 lei în scădere față de 2021 3.190 lei în scădere față de 2021 124.871 lei 33.597 lei 151.706 lei 1 în scădere față de 2021
2021 295.166 lei în scădere față de 2020 89.141 lei în scădere față de 2020 52.302 lei în scădere față de 2020 161.848 lei 114.907 lei 155.405 lei 5
2020 345.353 lei în creștere față de 2019 98.922 lei în creștere față de 2019 84.578 lei în scădere față de 2019 194.509 lei 90.856 lei 66.263 lei 5 în creștere față de 2019
2019 31.023 lei în creștere față de 2018 −32.691 lei în scădere față de 2018 104.699 lei în creștere față de 2018 218.616 lei 53.424 lei −32.659 lei 4
2018 0 lei −168 lei 1.000 lei 355 lei 677 lei 32 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare