WINNER EUROMAF S.R.L.

Radiată din 1 octombrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

WINNER EUROMAF S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 39182501, Nr. Reg. Com. J31/227/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1812 - Alte activitati de tiparire n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 13 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. DEPOZITELOR, NR.8, CAMERA 1, cod poștal 450167. Societatea este radiată din data de 1 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
WINNER EUROMAF S.R.L.
CUI
39182501
Stare
Radiată din 1 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J31/227/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 aprilie 2018
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. DEPOZITELOR, NR.8, CAMERA 1
Cod poștal
450167
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1812
Domeniu de activitate
Alte activitati de tiparire n.c.a.

Situații financiare

În 2023, WINNER EUROMAF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 111.308 lei, un profit net de 4.654 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 5.580 lei2019 · Cifra de afaceri: 4.429 lei2020 · Cifra de afaceri: 243.408 lei2021 · Cifra de afaceri: 136.078 lei2022 · Cifra de afaceri: 102.170 lei2023 · Cifra de afaceri: 111.308 lei2018 · Profit net: −5.698 lei2019 · Profit net: −24.156 lei2020 · Profit net: 70.533 lei2021 · Profit net: 23.330 lei2022 · Profit net: 26.327 lei2023 · Profit net: 4.654 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 5.580 lei20182019: 4.429 lei20192020: 243.408 lei243 mii20202021: 136.078 lei20212022: 102.170 lei20222023: 111.308 lei111 mii2023
Profit net lei
2018: −5.698 lei20182019: −24.156 lei−24 mii20192020: 70.533 lei71 mii20202021: 23.330 lei20212022: 26.327 lei20222023: 4.654 lei5 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru WINNER EUROMAF S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 111.308 lei în creștere față de 2022 4.654 lei în scădere față de 2022 7.759 lei în creștere față de 2022 44.074 lei 38.980 lei 31.221 lei 2
2022 102.170 lei în scădere față de 2021 26.327 lei în creștere față de 2021 7.072 lei în scădere față de 2021 58.218 lei 33.412 lei 26.567 lei 2 în scădere față de 2021
2021 136.078 lei în scădere față de 2020 23.330 lei în scădere față de 2020 10.565 lei în scădere față de 2020 73.336 lei 74.330 lei 64.209 lei 4 în scădere față de 2020
2020 243.408 lei în creștere față de 2019 70.533 lei în creștere față de 2019 19.783 lei în scădere față de 2019 124.924 lei 59.685 lei 40.879 lei 5 în creștere față de 2019
2019 4.429 lei în scădere față de 2018 −24.156 lei în scădere față de 2018 232.668 lei în creștere față de 2018 183.787 lei 201.505 lei −29.654 lei 1
2018 5.580 lei −5.698 lei 7.367 lei — 1.869 lei −5.498 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare