RAMIRES NAILS S.R.L.

RAMIRES NAILS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 41824662, Nr. Reg. Com. J2019001286182. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9622 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 29 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. UNIRII, NR.5, CAMERA NR. 1, BL.5, SC.1, ET.7, AP.17. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RAMIRES NAILS S.R.L.
CUI
41824662
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001286182
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 octombrie 2019
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. UNIRII, NR.5, CAMERA NR. 1, BL.5, SC.1, ET.7, AP.17
Cod CAEN
9622
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, RAMIRES NAILS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 275.393 lei, un profit net de 26.405 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 4.560 lei2020 · Cifra de afaceri: 22.450 lei2021 · Cifra de afaceri: 61.182 lei2022 · Cifra de afaceri: 133.915 lei2023 · Cifra de afaceri: 189.630 lei2024 · Cifra de afaceri: 285.421 lei2025 · Cifra de afaceri: 275.393 lei2019 · Profit net: −3.550 lei2020 · Profit net: −11.564 lei2021 · Profit net: 14.765 lei2022 · Profit net: 12.774 lei2023 · Profit net: 43 lei2024 · Profit net: 11.704 lei2025 · Profit net: 26.405 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.560 lei20192020: 22.450 lei20202021: 61.182 lei20212022: 133.915 lei20222023: 189.630 lei20232024: 285.421 lei285 mii20242025: 275.393 lei275 mii2025
Profit net lei
2019: −3.550 lei20192020: −11.564 lei−12 mii20202021: 14.765 lei20212022: 12.774 lei20222023: 43 lei20232024: 11.704 lei20242025: 26.405 lei26 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RAMIRES NAILS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 275.393 lei în scădere față de 2024 26.405 lei în creștere față de 2024 82.551 lei în scădere față de 2024 8.991 lei 124.337 lei 50.777 lei 2
2024 285.421 lei în creștere față de 2023 11.704 lei în creștere față de 2023 106.137 lei în scădere față de 2023 7.481 lei 123.028 lei 24.372 lei 2
2023 189.630 lei în creștere față de 2022 43 lei în scădere față de 2022 143.310 lei în creștere față de 2022 11.856 lei 144.122 lei 12.668 lei 2 în scădere față de 2022
2022 133.915 lei în creștere față de 2021 12.774 lei în scădere față de 2021 109.937 lei în creștere față de 2021 16.230 lei 106.332 lei 12.625 lei 3 în creștere față de 2021
2021 61.182 lei în creștere față de 2020 14.765 lei în creștere față de 2020 58.135 lei în creștere față de 2020 — 57.986 lei −149 lei 1
2020 22.450 lei în creștere față de 2019 −11.564 lei în scădere față de 2019 40.694 lei în creștere față de 2019 — 25.780 lei −14.914 lei 1 în creștere față de 2019
2019 4.560 lei −3.550 lei 12.381 lei — 9.031 lei −3.350 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare