SPORTS NETWORKING S.R.L.

Radiată din 25 noiembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SPORTS NETWORKING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41852859, Nr. Reg. Com. J23/4910/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 4 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.45A, CAM. 1, ET.1, cod poștal 075100. Societatea este radiată din data de 25 noiembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SPORTS NETWORKING S.R.L.
CUI
41852859
Stare
Radiată din 25 noiembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J23/4910/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 noiembrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.45A, CAM. 1, ET.1
Cod poștal
075100
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2024, SPORTS NETWORKING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 201.000 lei, o pierdere netă de 67.481 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 4.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 246.940 lei2021 · Cifra de afaceri: 96.140 lei2022 · Cifra de afaceri: 220.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 288.900 lei2024 · Cifra de afaceri: 201.000 lei2019 · Profit net: 4.316 lei2020 · Profit net: 56.051 lei2021 · Profit net: 18.929 lei2022 · Profit net: 73.489 lei2023 · Profit net: 50.275 lei2024 · Profit net: −67.481 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.500 lei20192020: 246.940 lei20202021: 96.140 lei20212022: 220.000 lei20222023: 288.900 lei289 mii20232024: 201.000 lei201 mii2024
Profit net lei
2019: 4.316 lei20192020: 56.051 lei20202021: 18.929 lei20212022: 73.489 lei73 mii20222023: 50.275 lei20232024: −67.481 lei−67 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SPORTS NETWORKING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 201.000 lei în scădere față de 2023 −67.481 lei în scădere față de 2023 39.434 lei în creștere față de 2023 — 18.164 lei −21.270 lei 1
2023 288.900 lei în creștere față de 2022 50.275 lei în scădere față de 2022 31.925 lei în creștere față de 2022 — 83.572 lei 51.647 lei 1
2022 220.000 lei în creștere față de 2021 73.489 lei în creștere față de 2021 25.036 lei în creștere față de 2021 — 107.498 lei 82.462 lei 1
2021 96.140 lei în scădere față de 2020 18.929 lei în scădere față de 2020 22.624 lei în creștere față de 2020 — 102.121 lei 79.497 lei 1
2020 246.940 lei în creștere față de 2019 56.051 lei în creștere față de 2019 19.098 lei în creștere față de 2019 — 79.665 lei 60.567 lei 1
2019 4.500 lei 4.316 lei 135 lei — 4.651 lei 4.516 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare