STAYINVEST S.R.L.

STAYINVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41852840, Nr. Reg. Com. J2019004906230. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 4 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. SAFIRULUI, NR.135-141, PARTER. CAMERA 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STAYINVEST S.R.L.
CUI
41852840
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019004906230
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 noiembrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. SAFIRULUI, NR.135-141, PARTER. CAMERA 1
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, STAYINVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.411.670 lei, un profit net de 1.069.716 lei.

Profit net lei
2019: −4.225 lei20192020: −54.580 lei−55 mii20202021: −37.801 lei20212022: −21.940 lei20222023: −21.783 lei20232024: −22.329 lei20242025: 1.069.716 lei1,1 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru STAYINVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.411.670 lei 1.069.716 lei în creștere față de 2024 911.937 lei în scădere față de 2024 — 912.136 lei 199 lei —
2024 — −22.329 lei în scădere față de 2023 1.372.790 lei în creștere față de 2023 802.824 lei 407.508 lei −162.458 lei —
2023 — −21.783 lei în creștere față de 2022 1.340.618 lei în scădere față de 2022 800.346 lei 400.143 lei −140.129 lei —
2022 — −21.940 lei în creștere față de 2021 1.345.141 lei 810.044 lei 416.751 lei −118.346 lei —
2021 — −37.801 lei în creștere față de 2020 1.345.141 lei în creștere față de 2020 819.742 lei 428.993 lei −96.406 lei 1
2020 — −54.580 lei în scădere față de 2019 1.231.215 lei în scădere față de 2019 829.440 lei 343.170 lei −58.605 lei 1
2019 — −4.225 lei 1.391.879 lei 834.361 lei 553.493 lei −4.025 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare