EAST CELLARS EXIM S.R.L.

EAST CELLARS EXIM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41433141, Nr. Reg. Com. J2019000813301. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4690 - Comert cu ridicata nespecializat. Societatea a fost înființată la data de 23 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. GELLÉRT SÁNDOR, NR.64, MANSARDA II, BL.2, AP.18. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EAST CELLARS EXIM S.R.L.
CUI
41433141
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000813301
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 iulie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. GELLÉRT SÁNDOR, NR.64, MANSARDA II, BL.2, AP.18
Cod CAEN
4690
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata nespecializat

Situații financiare

În 2025, EAST CELLARS EXIM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 593.061 lei, o pierdere netă de 111.044 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 162.471 lei2021 · Cifra de afaceri: 522.044 lei2022 · Cifra de afaceri: 877.241 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.338.169 lei2024 · Cifra de afaceri: 7.133 lei2025 · Cifra de afaceri: 593.061 lei2019 · Profit net: −32.342 lei2020 · Profit net: −21.351 lei2021 · Profit net: −55.744 lei2022 · Profit net: −26.632 lei2023 · Profit net: 139.644 lei2024 · Profit net: −262.795 lei2025 · Profit net: −111.044 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 162.471 lei20202021: 522.044 lei20212022: 877.241 lei20222023: 3.338.169 lei3,3 mil.20232024: 7.133 lei20242025: 593.061 lei593 mii2025
Profit net lei
2019: −32.342 lei20192020: −21.351 lei20202021: −55.744 lei20212022: −26.632 lei20222023: 139.644 lei140 mii20232024: −262.795 lei−263 mii20242025: −111.044 lei−111 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EAST CELLARS EXIM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 593.061 lei în creștere față de 2024 −111.044 lei în creștere față de 2024 647.357 lei în creștere față de 2024 59.229 lei 218.864 lei −369.264 lei 1
2024 7.133 lei în scădere față de 2023 −262.795 lei în scădere față de 2023 481.100 lei în creștere față de 2023 79.151 lei 143.729 lei −258.220 lei 1
2023 3.338.169 lei în creștere față de 2022 139.644 lei în creștere față de 2022 412.239 lei în scădere față de 2022 94.180 lei 322.634 lei 4.575 lei 1
2022 877.241 lei în creștere față de 2021 −26.632 lei în creștere față de 2021 619.717 lei în creștere față de 2021 10.074 lei 474.574 lei −135.069 lei 1
2021 522.044 lei în creștere față de 2020 −55.744 lei în scădere față de 2020 283.733 lei în creștere față de 2020 8.115 lei 167.181 lei −108.437 lei 1
2020 162.471 lei −21.351 lei în creștere față de 2019 146.868 lei în creștere față de 2019 3.264 lei 90.911 lei −52.693 lei 1
2019 — −32.342 lei 68.429 lei 5.130 lei 31.957 lei −31.342 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare