KINETO MONTHERA S.R.L.

KINETO MONTHERA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41433117, Nr. Reg. Com. J30/814/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 23 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CAREIULUI, NR.30, BL.T9, ET.10, AP.64. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KINETO MONTHERA S.R.L.
CUI
41433117
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/814/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 iulie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CAREIULUI, NR.30, BL.T9, ET.10, AP.64
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2025, KINETO MONTHERA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.870 lei, o pierdere netă de 25.149 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 22.339 lei2020 · Cifra de afaceri: 93.966 lei2021 · Cifra de afaceri: 90.785 lei2022 · Cifra de afaceri: 57.704 lei2023 · Cifra de afaceri: 44.965 lei2024 · Cifra de afaceri: 9.300 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.870 lei2019 · Profit net: 10.906 lei2020 · Profit net: 1.764 lei2021 · Profit net: 407 lei2022 · Profit net: 41 lei2023 · Profit net: −44.486 lei2024 · Profit net: −36.315 lei2025 · Profit net: −25.149 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 22.339 lei20192020: 93.966 lei94 mii20202021: 90.785 lei20212022: 57.704 lei20222023: 44.965 lei20232024: 9.300 lei20242025: 4.870 lei5 mii2025
Profit net lei
2019: 10.906 lei11 mii20192020: 1.764 lei20202021: 407 lei20212022: 41 lei20222023: −44.486 lei−44 mii20232024: −36.315 lei20242025: −25.149 lei−25 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru KINETO MONTHERA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.870 lei în scădere față de 2024 −25.149 lei în creștere față de 2024 129.814 lei în creștere față de 2024 34.757 lei 2.248 lei −92.809 lei —
2024 9.300 lei în scădere față de 2023 −36.315 lei în creștere față de 2023 126.963 lei în creștere față de 2023 57.111 lei 2.192 lei −67.660 lei —
2023 44.965 lei în scădere față de 2022 −44.486 lei în scădere față de 2022 118.942 lei în creștere față de 2022 79.792 lei 7.805 lei −31.345 lei 1
2022 57.704 lei în scădere față de 2021 41 lei în scădere față de 2021 105.726 lei în creștere față de 2021 98.804 lei 20.063 lei 13.141 lei 1
2021 90.785 lei în scădere față de 2020 407 lei în scădere față de 2020 68.959 lei în creștere față de 2020 121.474 lei 2.960 lei 13.100 lei 1 în scădere față de 2020
2020 93.966 lei în creștere față de 2019 1.764 lei în scădere față de 2019 17.350 lei în creștere față de 2019 115.606 lei 11.437 lei 12.693 lei 2 în creștere față de 2019
2019 22.339 lei 10.906 lei 4.233 lei 130.872 lei 46.167 lei 11.306 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare