SALSICE E PORCHETA S.R.L.

SALSICE E PORCHETA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41433095, Nr. Reg. Com. J2019000811309. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1013 - Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasare). Societatea a fost înființată la data de 23 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT CIONCHEŞTI COM. VIILE SATU MARE, G CIONCHEŞTI, NR.49/B, cod poștal 447361. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SALSICE E PORCHETA S.R.L.
CUI
41433095
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000811309
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 iulie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT CIONCHEŞTI COM. VIILE SATU MARE, G CIONCHEŞTI, NR.49/B
Cod poștal
447361
Cod CAEN
1013
Domeniu de activitate
Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasare)

Situații financiare

În 2024, SALSICE E PORCHETA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.569.396 lei, un profit net de 19.798 lei și un număr mediu de 11 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.201920202022202320242019 · Cifra de afaceri: 96.943 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.697.647 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.004.527 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.788.471 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.569.396 lei2019 · Profit net: −129.680 lei2020 · Profit net: 176.308 lei2022 · Profit net: 17.475 lei2023 · Profit net: 15.842 lei2024 · Profit net: 19.798 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 96.943 lei20192020: 1.697.647 lei20202022: 2.004.527 lei20222023: 2.788.471 lei20232024: 4.569.396 lei4,6 mil.2024
Profit net lei
2019: −129.680 lei−130 mii20192020: 176.308 lei176 mii20202022: 17.475 lei20222023: 15.842 lei20232024: 19.798 lei20 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SALSICE E PORCHETA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 4.569.396 lei în creștere față de 2023 19.798 lei în creștere față de 2023 320.274 lei în scădere față de 2023 293.724 lei 287.222 lei 260.672 lei 11 în creștere față de 2023
2023 2.788.471 lei în creștere față de 2022 15.842 lei în scădere față de 2022 637.784 lei în creștere față de 2022 289.121 lei 542.565 lei 240.874 lei 7 în creștere față de 2022
2022 2.004.527 lei în creștere față de 2020 17.475 lei în scădere față de 2020 336.110 lei în creștere față de 2020 250.229 lei 248.085 lei 225.032 lei 5
2020 1.697.647 lei în creștere față de 2019 176.308 lei în creștere față de 2019 140.387 lei în scădere față de 2019 145.108 lei 91.907 lei 96.628 lei 5 în creștere față de 2019
2019 96.943 lei −129.680 lei 393.401 lei 168.012 lei 145.709 lei −79.680 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare